13чудоСВЕТА• 22 декабря 2014

Чи варто оперувати хронічну анальну тріщину?

Протягом року не можу її залікувати. Хто оперував чи були потім нові рецедиви. Чи виникали нові анальні тріщини після операції?
Залатавая• 22 декабря 2014
Удалено администрацией...

Я не тону• 22 декабря 2014
Я мала після пологів теж таку проблему близько трьох місяців, але ттт перейшло. Користувалася тільки свічками з обліпиховою олією.
Просто Филя• 22 декабря 2014
было дело, пересмотрела свое питание, побольше пишевых волокон, принимала микрокристаллическую целлюлозу, постоянно пить жидкость... зажило...
надо устранять причину, а не симптоматику!
автор 13чудоСВЕТА • 22 декабря 2014
Дякую за поради все це пройдено, проліковано, змінено. Все одно бувають рецедиви. Питання до тих хто оперувався, а не до тих хто лікував.
Голубая фишка• 22 декабря 2014
Залатавая• 22 декабря 2014
Я посоветовала обратиться к доктору, а администрация удалила. В чем дело, я что кого то оскорбила?