13чудоСВЕТА• 22 декабря 2014
Чи варто оперувати хронічну анальну тріщину?
Протягом року не можу її залікувати. Хто оперував чи були потім нові рецедиви. Чи виникали нові анальні тріщини після операції?
Я не тону• 22 декабря 2014
Я мала після пологів теж таку проблему близько трьох місяців, але ттт перейшло. Користувалася тільки свічками з обліпиховою олією.
Просто Филя• 22 декабря 2014
было дело, пересмотрела свое питание, побольше пишевых волокон, принимала микрокристаллическую целлюлозу, постоянно пить жидкость... зажило...
надо устранять причину, а не симптоматику!
13чудоСВЕТА
• 22 декабря 2014
Дякую за поради все це пройдено, проліковано, змінено. Все одно бувають рецедиви. Питання до тих хто оперувався, а не до тих хто лікував.
Залатавая• 22 декабря 2014
Я посоветовала обратиться к доктору, а администрация удалила. В чем дело, я что кого то оскорбила?