Бауди на ауди• 23 декабря 2014
Чайний бізнес вигідно чи ні ????
Всім привіт! Хочу розпочати свій власний невеличкий чайний бізнес, продаж чаю та кави. Є можливість орендувати невеличке приміщення. На території де воно знаходиться подібного продажу немає, а пішохідний трафік таки досить активний. Але я дуже вагаюсь чи вигідна буде ця справа чи ні???? Та з якою торговою маркою краще співпрацювати "Світ чаю" чи "Чайна країна"??? У кого є такий досвід, порекомендуйте, підскажіть буду дуже вдячна?????
Смешнюча• 23 декабря 2014
если вы еще поставите кофемашину и чайник что б делать кай кофе то да, а на одних продажах даже не знаю
пу_пугренчик• 23 декабря 2014
Ответ дляСмешнюча
+100
Бауди на ауди
• 23 декабря 2014
Ответ дляСмешнюча
Дякую!!! Я над цим також думала