НаливайКа• 23 декабря 2014

Запечений фарширований гарбуз

Порадьте, будь ласка, чи варто робити для вечері з родичами? Чим краще нафарширувати - в неті стільки варіантів, що очі розбігаються. З чим буде найсмачніше? На яку температуру ставити і скільки тримати в духовці? Як потім її подавати - різати порційно чи кожен сам призволяється?)
Ща как дам• 23 декабря 2014
мне кажется, такое блюдо нужн попробовать приготовить до ужина. я не готовила такое блюдо, и поэкспериментировала бы заранее до прихода гостей

поваренок• 23 декабря 2014
Я делаю с фаршем и рисом. Вкусно! Запекать в духовке долго, лучше в фольгу обмотать. Я запекаю в мультиварке - в ней быстрее.
Вечный двигатель• 23 декабря 2014
Ответ дляповаренок
Расскажите поподробнее, тыковка имеется, что делать - не знаю.
автор НаливайКа • 23 декабря 2014
Ответ дляЩа как дам
дякую, хороша ідея.
але все ж таки, чим краще начинити:
свинина+ яблука+цибуля
курка+ рис
свинина +гречка
чи ще чимсь?
cool_sun• 23 декабря 2014
фарширувала курка + гарбуз обжарені перед цим
мені дуже сподобалось
інших варіантів не пробувала
автор НаливайКа • 24 декабря 2014
Ответ дляcool_sun
мені дуже сподобалось
інших варіантів не пробувала
які спеції додавали? курка - грудинка? заливали потім вершки+сир?
cool_sun• 24 декабря 2014
Ответ дляНаливайКа
по цьому рецепту
http://www.say7.info/cook/recipe/982-Farshirovanna...