мій чоловік має свою бутку на ринку з продуктами, якось я стояла там торгувала і прийшла до мене циганка купляти лимони (ту циганку на ринку всі знають в нас їх там багато) взяла вони тих лимоні на 6.50 і витягає з кошелька 100 грн тримає їх і каже зараз я ще 1.50 витягну шоб здачі лекше вам було дати тіпа 95 грн, (в мене дрібні гроші лежать на виду, а грубі сховані) я йду за той час поки вона гроші витягує до грубих і беру там собі 95 грн нарахувала, обертаюся до неї, хочу їй давати кажу давайте гроші, а вона мені я тобі вже дала, хотя я гроші які тільки мені дають зразу кидаю до дрібних, а потім гарно сортую до грубих ЗАВЖДИ і тут я їй кажу ну і де я їх поклала а вона каже ви до грубих їх поклали, а я так ніколи не роблю.Вона починає виправдовуватися і таке показує кошельок і всі грші в неї рівно поскладені а одна сотка якраз вдвоє складена і тирчить з кошелька . СПОРИЛИ З НЕЮ, НО ДОКАЗАТИ Я НІЧОГО НЕ ЗМОГЛА І ТАК Я ПОПАЛА НА 100 ГРН. ЩО РОБИТИ В ТАКИХ СИТУАЦІЯХ??
А що робити? Треба було стояти на своєму і не віддавати гроші. Це ж відомий циганский трюк- покрутити грошима перед очами продавця і сховати! З циганами треба бути нахабнішою! Щоб вони відчували вашу силу.
Я Вам можу тільки поспівчувати. Як можна було віддати ті гроші їй? Ви ж показали, що Ви дурніші за якусь циганку!
Ответ дляВаляВаля
Я сама в шоці!!!!тепер так їх остерігаюся, в мене сусіди були цигани і досить гарні люди подружку навіть мала циганку!,а тепер обхожу їх стороною!((
sanyatasha• 23 декабря 2014
так треба було міліцію викликати, думаю швидко б їй пам’ять повернулася.
Ответ дляБесстыдница
Може, візміть собі за правило, як, наприклад, у Макдональдс ( та і не тільки там)- касир бере гроші і говорить: ’’Ваші сто гривень.’’ Якщо це стане звичкою, то уже на рівні підсвідомості будете знати точно- брали Ви у руки гроші, чи ні. Якщо цю фразу говорили, то гроші були у Вас в руках, якщо ні- то Вам гроші ніхто не давав.
sanyatasha• 23 декабря 2014
Ответ дляБесстыдница
і що з міліції, вона б доказувала своє а я своє, і що з того би вийшло??((((
думаєте? я гадаю, вона б втекла, ще до їх приїзду. невже їй потрібно лишній раз світитися. а взагалі, хіба ви така одна на ринку - ви ж пишете, що її там знають, думаю, не вас першу вона обманула. так зберіть людей і зробіть їй темну...
Ответ дляsanyatasha
вот іменно воно почала казати мене тут всі знають я не перший раз у вас купляю і то правда...і всі чули то...отака я блін дурна(
sanyatasha• 23 декабря 2014
Ответ дляБесстыдница
ви такі смішні)) не ображайтесь) вона вас на понт брала! а чим вони по вашому завжди беруть - своєю наглістю! їм свій страх не варто показувати, намагатсия задавити їх морально! я б на вашому місці такий хайм здійняла)) подивилася б я тоді, що вона казала б. а люди в нас , на жаль, таких багато - моя хата скраю, кожен за свою д... переживає...
але що було, то пройшло - буде вам тепер наука. побачите - завтра наторгуєте в 2 рази більше, а її ті 100 грн не врятують.
Ответ дляsanyatasha
дякую!!!)))в мене такий характер що я б не змогла до неї щось лишнє сказати ((і тепер про жалію..хоть не великі гроші, а з голови не вилазить(
sanyatasha• 23 декабря 2014
Ответ дляБесстыдница
відпустіть цю ситуацію!)
в мене теж такий характер))))) але пересилюю себе - просто готова з сорому згоріти, але все одно змушую себе ’понагліти’) інакше всі їздити будуть. а цигани - то взагалі окрема тема.
sanyatasha• 23 декабря 2014
Ответ дляБесстыдница
надіюся)))нічого їй ще то венеться, зато я більше їй нічого продавати не буду!!хай йде на інший ринок
а ще в мене ідея
ви наступного разу її ж методом їй відплатіть - гроші візьміть, а їй скажіть, що нічого вона не давала))))
Такая схема развода была популярна 10 лет назад, я тогда в Макдональдсе работала, часто девочки попадали на 200 грн... и не только цыгане этим промышляли... такие подойдут дамы в возрасте, одна рассчитывается, а другая мозги компостирует, вопросы задает и с толку сбивает...