Бабайко• 26 декабря 2014

Купила в магазині взуття Avias і каблук відстає покриття верхнє

походила днів 20 і почало на каблуку відставати покриття просто так як на воді розкисло..(
занесла в магазин віддали на фабрики через тиждень отримала, їх просто підклеїли і все..(
власниця магазину зробила знижку і продовжила гарантію, але я три дні походила і знову те саме що робити?
сапаги 1650грн
Патриотка• 26 декабря 2014
Шо, шо, капец и все.
Я в таких случаях возвращаю как брак сразу.

автор Бабайко • 26 декабря 2014
але мені власниця виписала до 15 березня гарантію
якщо я ще зараз похожу а потім верну чи так е можна буде?*)
Myr1• 26 декабря 2014
Сдавайте . Вы чего ?
В прошлом году , брата жена , купила сапоги за 1500тыс на даррынке . Одеоа раз 10- просто раскрошилась подошва , это жесть . Так она тогдпэа поленилась ехать сдавать , а сейчас ей 800гривен ремонт , или выбросить новые сапоги