Краля-Галя• 30 декабря 2014
Підкажіть як поступити в такій ситуації?
Дівчатчка порадьте що робити купила я синові на Миколая надувні сани-тюбінг тут на кідстафі,нарешті дочекались снігу,сьогодні перший раз вийшли з ними на горку синок 2 рази зїхав а при третьому спуску санки лопнули,навіть 5 хвилин дитина не покаталась а заплатила 180 грн плюс доставка 20 грн,короче 200 грн викинула на вітер,хоча в оголошені писало що матеріал дуже міцний,я продавцеві написала але її ще не було на сайті,розумію прекрасно що вона не виробник але теж повинна нести відповідальність за товар який продає,чи я не права???порадьте щоб ви робили в такій ситуації?
Краля-Галя
• 30 декабря 2014
Ответ дляГрабля
Ви їх купили саме ’на базарі’ ))) Купуйте в магазині дорожче і там качайте права
я права не качаю,і взагалі не вам вирішувати що мені робити
Грабля• 30 декабря 2014
Ответ дляКраля-Галя
якби не мені, ви б питати не пішли, а вирішили самі.