а то в нас в Львові колись часто ходили, а тепер хоть когось дочекатися...
Нам после католического рождества пришлось их ловить . В прямом смысле. Согласно старому обычаю в дом после рождества первым должен зайти мужчина.А колядников не было ни одного. Мы выждали парнишку, который случайно проходил по улице , пригласили в дом , насыпали конфет на дорожку и дали денег. Вот так.
irynka1981• 02 января 2015
Львівська обл., райцентр, багатоповерхівка, виключаю світло бо тільки включиш- зразу налітають )))))) 1 поверх в нас
молода була - ходила, зараз друзі ходять. Лише, звичайно, не до кого попало, а по знайомим, там красива коляда, зі сценарієм, автентичні маловідомі колядки, вірші, один вхід в хату -цілий ритуал, з ролями, костюмами, вся коляда 25-35 хв іде. Так знайомі за 2 місяці записуються в чергу.
зараз іноді від храмів ходять малими колективами по 3 хористи.
Київ.
Просто треба знати місця і мати знайомих :)
Київ.