Налитое яблочко• 04 января 2015

розсудіть

чоловік поїхав переставляти віндовс одній жіночці. і тут вона каже - мені треба, щоб програма 1с була після встановлення нового віндовса.
чоловік перевстановив віндовс, ту програму поставив наново, так як диск с - треба було фотмартнути.
і тут почалось - виявляється вона підприємець і там в 1с в неї були вся документація за 2 роки праці. ніяких копій в неї немає, ні на диску, ні на файлобмінниках в неті. хоча фотки перед перестановкою віндовса переписала на диск при чоловікові і закинула на один із файлообмінників в неті.
а програма 1с з усіма цифрами залишилась на робочому столі.
і тут почаись наїзди на чоловіка якого...він їй стер всі розрахунки.
він знайшов якусь людину через інтернет, яка займається відновленням програм , той сужчиа нічого не обіцяє, каже попробує. ціна від 250 грн
жінка сказала, що гроші має платити чоловік, бо він їй стер програму, але є вона його не попередила...
порадьте як поступити правильно
Гербалайф и Ко• 04 января 2015
Ответ дляЭлектричка
Некорректное сравнение, простите. Вы говорите об очевидных вещах, электрик сразу видит что кабло не то, не заморочиться и не объяснить это заказчику - преступно. В этом случае нужно быть провидцем чтоб понять что на самом деле нужно заказчице, ПРОГРАММА или ДАННЫЕ!
программа с данными! вот об этом мастер и должен спрашивать, а не надеяться что человек знает, сотрется там или нет! на то его и вызывают, что сами не разбираются
Электричка• 04 января 2015
Ответ дляКсерокопия ночи
Неодноразово перевстановлювала Вінду, в 1С веду бухгалтерію кількох підриємств (!), фахові програмісти мене навіть не запитували чи потрібно щось зберігати, спочатку вони всю інформацію з компютера записували на носії, а лише потім приступали до роботи. Це робота програміста: перевстановити програмне забезпечення так, щоб потім користувач приступив до роботи як ні в чому не бувало. Абсолютно переконана, що тут ВАш чоловік недопрацював, перевстановити ПЗ з диска може навіть студент-першокурсник, а фахівець який робить це за гроші просто зобов’язаний знати такі речі та попередити замовника.
Это не есть правильно! Если установщик винды начнет что либо с моего компа копировать, он у меня выгребет, у меня много конфидециальной инфы, я не разрешаю ничего копировать, что мне нужно копирую сама. А вот если нет конфидециальности. то нужно сказать об этом установщику.
Электричка• 04 января 2015
Это как в старом анекдоте,
Ползет по пустыне строитель , умирает от жажды, и молится Богу ’Господи, пошли мне кран, пожалуйста, кран’ Проползает еще 100м и видит перед собой башенный кран. Резюме - ставьте задачу точно и правильно!
Ксерокопия ночи• 04 января 2015
Він це робить у Вашій присутності на Ваш носій, куди воно зникне ? Якщо є конфіденційна інформація, то вона захищена паролем.
Ксерокопия ночи• 04 января 2015
Ответ дляЭлектричка
Ксерокопия ночи• 04 января 2015
Ответ дляНалитое яблочко
вона сама знала що диск с форматується, бо при ньому почала зберігати фотки, і просто сказала потім і програма 1с мені буде потрібна. але програма, а не її вміст
є люди які не орієнтуються в питанні, для них що програма, що дані, ну ви в курсі)))) сама таких неодноразово зустрічала. Їм покажуть на курсах як кнопки тиснути щоб рознести первинку і вони вважають що знають 1С.
Электричка• 04 января 2015
Ответ дляКсерокопия ночи
Есть такие вещи которые нельзя трогать и все! Куда может дется инфа даже за доли минуты и в моем присутствии, варианты есть, это отдельная тема. А бухгалтер который хранит отчеты за 2 года на РАБОЧЕМ СТОЛЕ, это другая тема, это только ее вина. Если ты не достаточно образован, почему за это должен кто то платить?
Электричка• 04 января 2015
Ответ дляКсерокопия ночи
Я это прекрасно понимаю, но, кто в этом виноват? Вот я плохо вожу машину, навыка не хватает, если я кого то покалечу, я выйду и скажу, вы знаете, я просто не очень разбираюсь во всех этих машинках, а вы ж такой опытный водитель \пешеход..
Ксерокопия ночи• 04 января 2015
Ответ дляЭлектричка
не бухгалтер, а жіночка-підприємець - це дві великі різниці)))
Электричка• 04 января 2015
Ответ дляКсерокопия ночи
Выбачаюсь))
автор Налитое яблочко • 04 января 2015
ВСЕ ЧОЛОВІК ВІДНОВИВ. УРА......
Ксерокопия ночи• 04 января 2015
Ответ дляНалитое яблочко
ВСЕ ЧОЛОВІК ВІДНОВИВ. УРА......
Молодець !
Гарна новина !