Що порадите? Интим вечир на носи хочу здивувати!
-Ludmilka-• 30 июня 2012
Ответ дляCrazy_Squirell
він у вас що любить?тут потрібно знати смаки)мій би зацінив секс втрьох)абьо секс ігри рольові-може ваш теж гурман?)
якщо його збуджуе білизна-купіть комплект кружевної білизни-з поясом для панчіх+туфлі чи босоніжки на каблуку,можете стриптиз станцювати-якщо більш-менш рухаетесь гармонійно,
якщо просто а-ля рамантіка:купіть чи просто з шафи витягніть вино,бокали,свічки,легке канапе,полуниця з вершками можна,шоколадом ще потерти або просто поламати шоколад... ну і не в халапті і тапках звісно ж святкувати))))
а,і ще музику легку романтичну(або трешнякові баллади-залежно що йому подобаеться)))
якщо любителі жорсткого сексу-пльотку і наморднипк купіть латексні)можете поексперементувати...та багато чого можна придумати))я тут описала наші смаки то зараз хтось скаже що я збоченка і поблядушка)))))
круть)
Ответ дляАноним
ссыльните про нальный секс почитать)))) а то надоели газеты
Ответ дляАноним
а можете дать ссылку на эту тему??? плиз!
Ответ дляАноним
Аноним• 29 сентября 2012
Ответ дляCrazy_Squirell
это не муж ваш настрочил.....

Аноним• 19 ноября 2012
Ответ дляАноним
тут была раньше тема про отношение к анальному сексу,так вот там одна девочка делилась опытом про интимный массаж мужу.и даже ссылку давала,- я попробовала-просто восторг!!! как сюрприз любимому мужчине-это самое то!!!! я своему глаза завязала и он вообще -как в другом измерении побывал!-так сказал потом!!))
Можно и мне ссылочку ?

Аноним• 29 января 2013
Ответ дляАноним
дайте ссылку на видео))
Аноним• 02 февраля 2013
Ответ дляbyba333
ДЯкую-дякую...танець напевно не вийде...ляля не дасть 8 мис. робимо все пошепки ! а про стон пид час ЦЬОГО вообще закрита тема .Ротик закриваемо и сопемо як йожики

мама дАрагая! я пока с ВАШЕГО на украинский или русский язык перевожу пол-часа проходит... йожики - це хто?
Аноним• 12 февраля 2013
Ответ дляАноним
а дайте плиз ссылочку на интимный массаж!пропустила темку! СПАСИБО!