Брехушка• 13 января 2015
Тканина лакоста трикотаж як в носці, кошлатиться?
Хочу купити сукню з тканини лакоста трикотаж,на фото важко зрозуміти якість...сукня мабуть українського в-цтва,ціна 200грн,дуже сподобався фасон,але сумніви на рах тканини...підкажіть,хто в курсі,наперед дуже вдячна
Кому там слова не давали• 13 января 2015
у меня платье из этой ткани, с гранд юа, модель луна, не кошлатится и почти не мнется, но учтите что это синтетика
Брехушка
• 13 января 2015
Вот ссилка на продавца,https://www.kidstaff.com.ua/tema-11071545.html фото 2-3 хочу