Подмигашка• 16 января 2015

Львів. Потрібен ортопед

Повторюю питання, може, хтось зараз побачить. Потрібен дитячий ортопед, порекомендуйте когось, будь ласка.
Мастер Класс• 16 января 2015
Зверніться в Брюховичі до Кузьо Злати

Принцепесочка• 16 января 2015
У вас там є дуже хороший лікар,ми до нього зКиєва їздили,він не ортопед,а мануальний терапевт,він моїй 5 місячній донечці за 5 сек виправив кривошию і дисплазію,і ортопед навіть здивувався коли побачив)
Звуть лікаря Мацкевич Павло Павлович
Мастер Класс• 16 января 2015
Ответ дляПринцепесочка
Звуть лікаря Мацкевич Павло Павлович
Пишу як мама , в якої дитина з дисплазією, повірте за 5 сек таке ніколи в житті не вилікується
Автор їдьте краще до лікаря ортопеда
Принцепесочка• 16 января 2015
Ответ дляМастер Класс
Автор їдьте краще до лікаря ортопеда
повірте,що дисплазыю ставив нам ортопед,а дисплазії насправді можливо і не було,бо коли нам виправили кісткову кривошию,то ножки відразу розкрилися так як потрібно,і коли я прийшла до ортопеда то він дуже здивувався,що ні дисплазії,ні кривошиї немає,а лікар цей і справді хороший,про нього дуже багато відгуків в інтернеті!!
Мастер Класс• 16 января 2015
Ответ дляПринцепесочка
Просто можливо Вам погано поставив діагноз лікар, повірте навіть найталановитіший мануальний терапевт не здатний заставити наростити кістки там де потрібно чи окостеніти голівку тбс
Я щиро рада, що з Вашою дитиною все добре, але повірте що є безліч ситуацій коли після маніпуляцій ситуація ще більше погіршувалася
Автор ще в Охматдиті є Костюк, на Орлика Попик або в Чорнобильській Щуровський
Принцепесочка• 16 января 2015
Ответ дляМастер Класс
можливо,я це знаю,просто як сказав лікар,ця ’дисплазія’,тобто діагноз у нас через кривошию,кістку поставив на місце і відразу ніжки стали однакової довжини,я бачила це на власні очі.
Tatiana19• 16 января 2015
На Орлика є жінка- лікар завідувач відділу , в неї самі важкі діти, є після ДТП

автор Подмигашка • 16 января 2015
Ответ дляПринцепесочка
Звуть лікаря Мацкевич Павло Павлович
не підійде, в мене підозра, що в малого вальгус почався, треба, чтоб гарний ортопед його подивився
Мастер Класс• 16 января 2015
Ответ дляTatiana19
Ви про Гачкевич Галину? Травматолог вона хороший, але як ортопед , з власного досвіду не дуже
автор Подмигашка • 16 января 2015
Ответ дляМастер Класс
Зверніться в Брюховичі до Кузьо Злати
дякую, а контактів її у Вас немає часом?
Мастер Класс• 16 января 2015
Ответ дляПодмигашка
Нажаль залишився тільки її робочий тел. в Брюховичі, він є і в інтернеті вбивайте брюховичі ортопедичне відділення від Охматдиту заввідділення.
Tatiana19• 16 января 2015
Ответ дляМастер Класс
Так так про н
автор Подмигашка • 16 января 2015
Мастер Класс, дякую Вам! Спробую до неi звернутися.
Дiвчата, дякую за iнформацiю!