Кастрюлька• 19 января 2015
Дівчата, оцініть, будь-ласка.
Шкіра. Б/у 1 раз. (купувала на святкову подію, взагалі каблук не ношу) За скільки варто виставляти в продавалку. Дякую за об"єктивні поради))
Кастрюлька
• 19 января 2015
Ответ дляЧёрти Шо
Такое не носят. 100-150
Я розумію що це парадно-вихідні. Чи що ви маєте на увазі під не носять?
Кастрюлька
• 19 января 2015
Ответ дляПеченюшка
модель неактуальна. 150 максимум...
модель 14 року))
Печенюшка• 19 января 2015
Ответ дляКастрюлька
модель 14 року))
даже не знаю, где вы такое нашли в 14 году...узкий носок в моде, но совсем не такой формы...это занадто...
Фекла Персиковна• 19 января 2015
без обид, сколько вам лет? на вид туфли явно из времен горбачева
Кастрюлька
• 19 января 2015
Ответ дляФекла Персиковна
Добре, дівчат, я зрозуміла)). Треба покласти десь далеко на поличку і почекати пів року)) поки стануть в моді. Або якась ще подія навернеться, що самій пригодяться) Купувались за 800 з копійками, по розпродажі... Всім дякую за коментарі.
По питанню - 32 роки)