22 января 2015

Орхідеї.

Дівчата, підкажіть, що робити. 2 роки тому купила 3 орхідеї, всі цвіли. Після того, як відцвіли, одна орхідея більше не цвіте. В чому може бути причина??? Мені рекомендувал в шафу покласти на 3 дні, не допомогло. Сказати, що продаю, взяти пару коп. за неї, -також "0" результат. Здається, вона одну прищепу пустила, але вона в корі і толком не можу зрозуміти чи то листки нові, чи таки прищепа. І ще одне: як розсадити орхідею? В однієї появилися 2 нові прищепи. Дякую за відковіль.
показать весь текст
автор iryna.g. 22 января 2015
У мене вже не загниває. Це мені минулого року загнившу на ’лікування’ віддали
@nnet@ 22 января 2015
Ответ дляiryna.g.
У мене вже не загниває. Це мені минулого року загнившу на ’лікування’ віддали
а подкармливать советую когда будет закладываться цветонос
автор iryna.g. 22 января 2015
Ответ для@nnet@
а подкармливать советую когда будет закладываться цветонос
Дякую. Не можу знайти фото. Поняття не маю, в якій вони папці. Знайдуться, коли їх шукати не буду))) А у Вас не було нових прищеп? У мене в одної є 2 чи три шт., не знаю як їх відділити і пересадити.
Цветовод Оксана 22 января 2015
Я читала, що є такі підвиди фаленопсісів, що після цвітіння можуть відпочивати до наступного цвітіння два роки, в мене одна так себе і повела - відцвіла і все, через два роки зацвіла знов, випустила підряд дві гілки з квітами.
@nnet@ 22 января 2015
Ответ дляiryna.g.
Дякую. Не можу знайти фото. Поняття не маю, в якій вони папці. Знайдуться, коли їх шукати не буду))) А у Вас не було нових прищеп? У мене в одної є 2 чи три шт., не знаю як їх відділити і пересадити.
https://

@nnet@ 22 января 2015
Ответ дляЦветовод Оксана
Я читала, що є такі підвиди фаленопсісів, що після цвітіння можуть відпочивати до наступного цвітіння два роки, в мене одна так себе і повела - відцвіла і все, через два роки зацвіла знов, випустила підряд дві гілки з квітами.
старайтесь всегда сохранить название сорта, чтобы знать наверняка
автор iryna.g. 22 января 2015
Ответ для@nnet@
https://

Natanika 22 января 2015
Ответ для@nnet@
нужно добавить чуть торфа и песочка
Песок? Ерунда какая, он же смоется весь при поливе через нижние отверстия. И торф -вопрос очень спорный, как раз хорошая просушка корней стимулирует цветение - орхидея в природе цветет в сезон, когда дожди идут редко. Автор, на ночь замачивать- это очень долго, 20-30 минут -вполне достаточно. Вода не ледяная, комнатной температуры. У каждого растения свой режим и график цветения, одни два раза в год, другие - раз в два года.Сырость в горшке не разводите, могут сгнить.