ЛетаЙущаЙа АшЫпка• 24 января 2015
писати відгуки український сайт. хто так заробляє?
З задоволенням буду писати відгуки натовпи якими користуюсь. І звичайно хочеться щоб за це платили. Знаю є такі рос. сайти. Розкажіть чиє такі українські? Можливо хтось пише відгуки.
Черепаха Тортила• 24 января 2015
хоть китайские, из за таких как вы никто отзывам уже не верит, только стараюсь на форумах искать отзывы.
Губы рыбы• 24 января 2015
Ответ дляЧерепаха Тортила
а вы пришли в темку и сразу свой пук вставили
Ответ дляЧерепаха Тортила
Та ні не бурхливі відгуки. Насправді і думку про товар яким я дійсно користувалася
ЛетаЙущаЙа АшЫпка
• 24 января 2015
Ось приклад такого сайтаhttp://irecommend.ru/content/ai-rekomend
УлыбАчка• 24 января 2015
Заработаете вы копейки.
Есть и украинские, кто-то недавно спрашивал ха такой сайт. Точно название не помню, типа ’отзовик’, но как-то немножко отличается
ЛетаЙущаЙа АшЫпка
• 24 января 2015
Ответ дляksuha747
По-перше, я вас бачу. По-друге, відгуки українською - це безкоштовно. І навіть за конспект великого заняття дадуть аж 5 гривен. А шкода.
Консерватор з мене ніякий
діло не грошах мені подобається писати відгуки. Тим більше є по що.
Аноним Советчик• 24 января 2015
Ответ дляЛетаЙущаЙа АшЫпка
Консерватор з мене ніякий
Конспиратор)))))
ЛетаЙущаЙа АшЫпка
• 24 января 2015
Ответ дляАноним Советчик
Конспиратор)))))
Пишу з планшета:-)