Налитое яблочко• 28 января 2015
Солди туфли Бейлис
Девочки,
кто покупал туфли Бейлис ТМ Солди - замерьте,плиз, точную высоту каблука! Очень нужно!
TimuraMama• 05 февраля 2015
Если мерять с внешней строны - 11 см, если из внутренней - 8,5 см. Около 10 см получается.
TimuraMama• 24 февраля 2015
Добрий ранок. Купувала 38 розмір, але були великі і довелось продати, зараз буду собі замовляти такі самі через СП, але 37 розмір. Виробник у розмірній сітці рекомендував брати 37 розмір, але я зазвичай беру 38 р., тому пролетіла з розміром. Фото вживу не робила, оскільки взуття повністю відповідає фото у каталозі виробника. Якщо Вам потрібно, то можу на пошту скинути інформацію, де замовляла.
Ответ дляTimuraMama
Дуже дякую за відповідь! Я знайшла організатора, ношу 37,5 ,не знаю чи підійде 37 розмір.Ось шукаю відгуки) Тільки я не зовсім зрозуміла - Ви носите 38, а ці 38 виявились великі, так?
TimuraMama• 25 февраля 2015
Ответ дляpatas
Так я зазвичай купую 38 р, а у цього виробника потрібно було 37. Потрібно було орієнтуватись на розмірну сітку виробника. У них вказано, що 38 розмір для довжини стопи 24,9 см, а 37 розмір для довжини стопи 24,3 см. Тому для мене при довжині стопи 24 см потрібний був все ж таки 37 розмір. Вам краще виміряти свою довжину стопи і орієнтуватись на розмірну сітку. Вона відповіда дійсності.