Лень гуглить• 30 января 2015
Киян кличуть у військовий госпіталь на суботник 31.01
Просьба, без хамства и комментов, кому актуально - берите на заметку, кто хочет рыгнуть злобою - вам не рады здесь, иди те в другие места.
Столичних жителів просять долучитись до суботника у Київському військовому госпіталі, де лікуються військовослужбовці з зони АТО.
Захід відбудеться 31 січня і покликаний підготувати палати до ремонтних робіт, повідомляє сайт КМДА.
"Наразі необхідна допомога з демонтажу у приміщенні відділення інтенсивної терапії, в якому будуть лікуватись пацієнти, що перебувають в стані коми. Для виконання таких робіт потрібні чоловіки, бажано з інструментами (молотки, перфоратори, лопати для загрузки сміття)", - йдеться в повідомленні.
Волонтери обіцяють забезпечити помічників-добровольців рукавичками, халатами, окулярами, пакетами для сміття, а також чаєм, бутербродами і гарною компанією.
Збір біля КПП військового госпіталю з боку Лабораторного провулку.
Зареєструватися можна за електронною поштою: info@centr-dopomogy.org або за телефоном (044) 455-84-00.
Просто Мария• 30 января 2015
Дуже б хотіла піти, але зараз хворію, створюйте темки й надалі будь-ласка.