Hmelen• 31 января 2015

А кто-то проходил тестирование в новую патрульную службу?

Сейчас идёт активное тестирование в новую патрульную патрульную службу, зам.министра приглашает активно поучавствовать женщин, мне интересно, а кто-то подавал анкету и был на тестировании?
10399 0
Юля Чепик• 26 марта 2015
Ответ дляУважаемый
Головне при заповненні декларації не занизити суму доходів. Ось якщо зависите, то нічого страшного, а навпаки - недостовірні дані.
Тому, якщо не впененні в цифрах, розрахуйте дохід та додайте зверху 100-200 грн. І все буде добре. А якщо впевненні на всі 100 %, то взагалі не заморачуйтесь. Зверніться до бухгалтерії та візьміть справку про вашу з/п за рік. Всього то. )
Доходы у большинства не совсем официальные. От расходов нужно плясать. Ладно, это дело десятое. На собеседование бы попасть ))

Уважаемый• 26 марта 2015
Ответ дляЮля Чепик
Так неофіційні доходи ніяк не перевірити. Того вони і не офіційні.
Вам в декларації треба писати тільки офіційне, та ті доходи за які ви заплатили податки. )
Юля Чепик• 26 марта 2015
Ответ дляУважаемый
Запуталась. Даже если на официальный доход явно невозможно жить?
Уважаемый• 26 марта 2015
Ответ дляЮля Чепик
А вас це тербує?
Добре, пишіть всі доходи. Тоді виникає питання, чого ви не вказуєте ваше неофіційне місце праці в біографії. Чому не платили податки до бюджету, чому не платили військовий податок, соцвнески.
Виходить по вам треба порушути кримінальну справу за ухилиння від сплати податків і ще за ухилення від сплати соцвнесків.

Ви всі пишете про боротьбу з коррупцією, тоді до вас питання, чого ви особисто розкрадаєте державний бюджет?
Юля Чепик• 26 марта 2015
Ответ дляУважаемый
А вас це тербує?

Вы это серьезно?)) У нас 90% зарплату в конвертах получают. Вопрос только, что хуже... Парить, что содержишь 2 авто, снимаешь квартиру и т. д. на 1500 грн. или сознаться в ’уклонении от уплаты налогов’?
СкиниУскачи!• 26 марта 2015
Ответ дляЮля Чепик
Привет! Как учеба? Нравится? Никакой для нас, ожидающих, новой интересной инфы нет? Говорят, 6-го последний набор...
Привет, Юль! Нравится, но устаю с непривычки :). Всякой организационной инфы новой не слышала, а вот по теме обучения интересного много, дома мужу рассказываю - с открытым ртом слушает :)
Насчет 6-го - не знаю... Че-то мне кажется, что не успеют они закрыть набор к этой дате.
Сейчас учатся примерно 250+280. С понедельника приходят еще 300. Если вычесть из обещанного количества, то им еще почти 900 человек набрать нужно
Уважаемый• 26 марта 2015
Ответ дляЮля Чепик
Цілком.
Ви активно тут поширювались про порушення законодавства, коррупціонерів, дівчат які пройшли ВЛК одна за іншу.
А самі виходить не чесні на руку. Отримуєте з/п в конвертах.
Цікаво. А іншого бачать шепку в оці, у себе не помічають бревна під носом.

СкиниУскачи!• 26 марта 2015
Ответ дляЮля Чепик
про авто я писала, про съемную квартиру нет, а то как-то совсем грустно получалось, из разряда зубы на полку :).
Юля Чепик• 26 марта 2015
Ответ дляУважаемый
Цілком.
Неа, не поймали)) Я в декрете. А муж платит единый налог. Но пишу статьи на заказ, пока дома, да... краду получается по-вашему))
Уважаемый• 26 марта 2015
Ответ дляЮля Чепик
Якщо ви дійсно хочите від інших бути чесними, перш за все почніть з себе.
У вашому випадку ви повині були стати на облік в податкову як самозайнята особа. Я з кожного прибутку за статті нести до податкової 17 % (якщо податкову пільгу оформили, то там може бути і менше). Ось так шановна.
І це дорече не дуже смішно, а навпаки сумно. Але я вас не засуджую. Бо як тут писали не суди і судим не будеш.
Юля Чепик• 26 марта 2015
Ответ дляУважаемый
Я не хочу с вами спорить, это бесполезно и не относится к данной теме. Замечу лишь, что по вашему дать взятку за то, чтобы быть принятым на работу, или воевать на стороне ДНР и не заплатить налоги декретнице с 1000 грн. дохода - это одного уровня поступки. И я такая же гадюка, как они? Не перебор?
СкиниУскачи!• 26 марта 2015
Ответ дляУважаемый
кроме 17% там еще и ЄСВ кажись нужно платить. А у меня, например, далеко не в каждый месяц приход был больше, чем нужно заплатить налогов
Уважаемый• 26 марта 2015
Ответ дляЮля Чепик
І хто воює на стороні ДНР?
А хабар і ухилення від сплати податків мають різницю.
По вашій логіке згвалтування це ж не вбивство. А крадіжка це ж не державна зрада.
Тобто красти можна?
Уважаемый• 26 марта 2015
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Саме так. )
СкиниУскачи!• 26 марта 2015
Ответ дляУважаемый
Саме так. )
вот, и как-то очень круто получается - 400 грн. ежемесячно заплати, а сколько ты на самом деле заработал государство не волнует.
И хоть воровать и плохо, но в данном случае государство пока делает всё, чтобы люди иначе не могли :(.
Уважаемый• 26 марта 2015
Ответ дляЮля Чепик
А вам більше скажу, у Кримінальному кодексі України більше 447 статтей. Він не сводиться до 10 Божих заповідей.
Так ось при бажанні нас всіх можно пересаджати.
Тому слідчи і шуткують, що якщо ви на волі це не ваша заслуга, а наша недороботка. )
Ось наприклад взяли у когось паспорт в заставу. Вітаю ч. 3 ст. 367. Здали металобрухт без дозволу теж стаття. )
Уважаемый• 26 марта 2015
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Я ж про це.
Тому хабарі це такаж сама крадіжка. Потрібно дати людям гідну з\п і все. Кількість хабарів впаде. А писати про ідеі це все добре, але без матеріального підтвердження ніяк. )
Юля Чепик• 26 марта 2015
Ответ дляУважаемый
Я о том же говорила... Есть закон, а есть справедливость. Вы юрист и мыслите как юрист, поэтому мы с вами друг друга не понимаем часто.
Кстати, в новом обличье вы более сдержанный и милый))
СкиниУскачи!• 26 марта 2015
Ответ дляУважаемый
Я ж про це.
мне кажется, что взятка - хуже :). Хотя может это потому, что у меня не было ситуаций, где без взятки нельзя было обойтись. А вот случаев, когда заплати налоги = сдохни я насмотрелась.

Уважаемый• 26 марта 2015
Ответ дляЮля Чепик
Це ви про що.
Ми тільки, що з батьком розрахували скільки ви крадете у держави.
Якщо ви отримуєте 90% з/п у ковертах. А офіційна з/п 1500 грн. Виходить ваша неофіційна з/п 15 000 грн.
Враховуючи податок 15 % + соц внесок усього 40 %.
Тобто з ваших 15000 до держави треба перерахувати 6000 грн.
Тобто ви воруєте у держави 6000 грн в місяць. В рік 72000 грн.
Питання чим ви відрізняєтесь від даїшника коррупціонера?
Уважаемый• 26 марта 2015
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
А мені здається, що організована злочиність це романтично, так що будемо всіх бандитів відпускати, а саджати тільки поліційських? )
Adamski• 26 марта 2015
Ответ дляУважаемый
Вообще согласно ЗУ Про державну службу та ЗУ Про засади запобігання та протидії корупції спецперевірка проводиться щодо кандидатів до їх прийнята на службу. Згідно ЗУ Про міліцію навчання в виша прирівнюється до служби. Отже виходить, що перевірка іде не до співбесіди, а до навчання. Без неї вас не можуть взяти.
а що за анкета після псих-теста?
Юля Чепик• 26 марта 2015
Ответ дляУважаемый
Це ви про що.
Любовь считать чужие деньги всегда приводит к таким вот инсинуациям. 90% населения получает зп в конверте, частично. МОИ доходы я здесь не озвучивала. Я получаю 836 грн. детских денег и еще подрабатываю, у меня то 0, то 2000 грн., то 500 грн.
Ваша ДЕРЖАВА считает, что лучше б я сдохла (вы ж не будете спорить, что на 836 грн. жить нельзя?). А если я ничего не заработала, я из детских должна ЕСВ платить?
luchik_• 26 марта 2015
как хорошо,что я не работаю
Уважаемый• 26 марта 2015
Ответ дляЮля Чепик
Що відчули на власній шкурі?
Це не я такий жорсткий, а таке законодавство.
dura lex sed lex. Латинь: Закон суров, але це закон.
Згадайте в Нашій Раше про чесного даїшника
Carevich• 26 марта 2015
Скажите какие условия в общежитии? Кто нибудь там живёт?
Уважаемый• 26 марта 2015
А ось універсальна статья КК України. По ній можна будь-кого притягнути до відповідальності.
356. Самовправство.
Вчинення вами будь якої дії всупереч закону, якщо це завдало потрібної шкоди, у вуаля ви кримінал.
А як вам таке.
Є бажання покарати поганця, який вдарив вас по обличчу.
Робимо так складаємо протокол, що він порушив громадський порядок у вуаля з 125 він потрапляє у 296.
Тобто був хлопчина, який мені наніс легкі тілесні, а став хуліганом. Ще приклади?
На то вона і юриспруденція, щоб знати ці деталі.
Tonya_b• 26 марта 2015
Ответ дляУважаемый
Що відчули на власній шкурі?
Перейменувався Декстер!?Як здав?Чесно відплвідав?Я почала в 15.00,вийшла в 18.40!
Уважаемый• 26 марта 2015
Ответ дляTonya_b
Ні. Я не міняв ніка. Просто старий зніс. А це вже новий аккаунт. )
Відповідав як попало. )
Там важко відповідати заплановано. я вже на 226 чи якомусь питанні не витримав і почав клацати. )
Юля Чепик• 26 марта 2015
Ответ дляluchik_
как хорошо,что я не работаю
Пачимуууу? Мы б тут посчитали, сколько вы того... ежемесячно.))) Я аж чаем подавилась, увидев расчет