ТрубоДурочка• 31 января 2015
Познакомьте с мужчиной 40-а лет
который хочет создать семью
ТрубоДурочка
• 31 января 2015
Ответ дляNatali6ka
Бліііін... В старості ми всі будемо страшними!! А от людські якості залишаться )
так она же его извиняюсь не захочет...
ТрубоДурочка
• 31 января 2015
Ответ дляБедная Лиза
Сексуальность идет отдельным пунктом в списке пожеланий
Вы меня не поняли- если мужчина страшненький - Вы его не захотите. Или у Вас не так?
Бедная Лиза• 31 января 2015
Ответ дляТрубоДурочка
Я вот после Вашего поста и задумалась. Я как-то о таком варианте и не думала даже.
Что же тогда дописать в список?
Дівчата, я впевнена, що все в наших головах, обмежання лише там! Ми можемо все на що ми вирішились! Багато чого залежить від нашого сприйняття світу, як от наприклад, бджола та муха - перша бачить навкруги квіти, а друга навозні кучі )) наведить лад у своїх думках, полюбіть себе і вас обов´язково полюбить достойна людина!
ТрубоДурочка
• 31 января 2015
Ответ дляБедная Лиза
Что же тогда дописать в список?
ну не знаю, не знаю...
Бедная Лиза• 31 января 2015
Ответ дляNatali6ka
Да, это правда. Но обжегшийся на молоке, уже дует на воду.
Ответ дляТрубоДурочка
Ну що для вас страшко? З горбом або з бородавками? З такими, я думаю, ви апріорі не заговорите навіть, так що їх виключаємо зі списку. А по суті, Адріано Челентано, страшко, чи не так? ))))
Бедная Лиза• 31 января 2015
Я еще я живу в доме (пятиэтажке), так у меня по стояку есть разведенные женщины с 1 по 4 этаж (т.е. квартира над квартирой), а на пятом 2 девушки никак не выходят замуж.
Бедная Лиза• 31 января 2015
Ответ дляNatali6ka
Вибачте, як давно ви свій список написали та не корегували?
Не корректировала где-то около 8 месяцев.
Ответ дляБедная Лиза
Чим більше ви будете про це думати саме в такому контексті, тим менше у вас шансів налагодити своє особисте життя
Бедная Лиза• 01 февраля 2015
Ответ дляNatali6ka
Я за последние два года уже переделала столько разных практик (и на прощение и отпускание обид, и на преодоление страхов, и на любовь к себе). А мой мужчина все в пути, да в пути...
Бедная Лиза• 01 февраля 2015
Ответ дляNatali6ka
О! Ваша програма вже діє! Нічого не корегуйте!! Готуйтесь до зустрічи )) в мене кума, так та за хлібом не вийде без мейкапу та підборів!!
Да? Тогда и я тоже без макияжа и марафета больше никогда. Спасибо за надежду!
Бедная Лиза• 01 февраля 2015
Ответ дляNatali6ka
А Ваша кума кого из тренеров слушала / чьим советам следовала?
Или она просто список написала?
Ответ дляБедная Лиза
Или она просто список написала?
В неї це від природи ))) вона їсть вдома тільки з ножем, спину тримає прямо навіть коли її ніхто не бачить - я в цьому впевнена!! Це увійшло у її звичку кілька років тому. Кавалерів повно, всі як на підбір як в матеріальному, так і в фізичному плані ) але в неї енергетика - зашкал просто, немає куди дівати ) про таких в нумерології написано, що їх не можна не любити
Ответ дляБедная Лиза
Скажіть, будь ласка: 04.06.1980
Що одразу можу сказати, так це те, що ви дуже обов´язкова людина, тримаєте своє слово, та виконуєте свої обіцянки. Також, все що ви маєте і ще будете мати ви заробите своїм трудом, іншими словами халяви не буде. У вас не аналітичний склад ума, і вас не взяти на слабо. Енергетики своєї достатньо.
Це дуже поверньо і можливо не зовсім точно, зважаючи на ніч на дворі ) детальніше можу в понеділок вас прорахувати
Бедная Лиза• 01 февраля 2015
Ответ дляNatali6ka
Круто!Спасибо! Если можно, то в понедельник детальнее. Постучаться к Вам в личку?
Бедная Лиза• 01 февраля 2015
Ответ дляNatali6ka
Давайте. Тільки нагадайте про себе в понеділок, а то можу завтикати вам відповісти
Добре, домовились.
В понеділок й напишу.