Залетная Я тут• 04 февраля 2015
Кузьма Скрябин. С нами навсегда.
Я шалунья• 05 февраля 2015
Ответ дляКопуша
Согласна с Вами ..он сказал в последнем интервью , мол я для них как моль - взяли и раздавили......а для скептиков - пишу что спецы подстроить могут все что угодно ...если не можешь управлять личностью убей... просто убить его выстрелом в голову - было бы очень паливно...все сразу бы смекнули кто и за что..а так не пойман не вор... 1.Видео с регистратора , 2 .Неизвестный водитель молоковоза, 3 Показания пассажирки молоковоза, 4 Показание пассажирки Скрябина...4 ниточки, не удивительно что они оборвутся..и никто ничего не узнает..а если и случайность(то кому-то в верхушке власти сейчас здорово повезло)
вы моя умница. плюс добавьте - его последние песни, письма, видео клип... работал спец. тонко все прошерстили.
это я вам говорю, как член большой семьи, у которой практически многие работающие в органах... пребываем в шоке, молчим. но все, абсолютно каждый думаем об одном и том же. подстроили все, как фатальный случай... мол, певец, артист, пел о многом, богу просил - забери, потом конец фильма и т.д.
знали нюансы... су*и.
Із ФБ:
Ruslana Lyzhychko
2 ч. · отредактировано ·
В останні хвилини прощання з Андрійком на кладовищі навіть пташка почала співати, а небо стало ясним і почало гріти…
Щойно поклали Андрійка в склеп, одразу вийшло сонце та стало так припікати, що почав танути сніг…
Після літургії, коли винесли труну Андрійка з Церкви, люди плескали дуже довго і дуже гучно…
На похоронах багато друзів Андрійка і не лише з України.
На кладовищі, незважаючи на те, що було прохання про закритий похорон, людей було дуже багато.
Поки ми їхали, весь час вздовж траси постійно стояли люди.
Я поклала на труну Андрійкові жовто-блакитний прапор...
В склеп ми йому поклали великого-великого білого пухнастого дуже світлого ведмедика, який буде там з Андрійком.
Сьогодні ми поховали брата по українській крові, брата по духу і брата по драйву…
Ruslana Lyzhychko
2 ч. · отредактировано ·
Чёрти Шо• 05 февраля 2015
Относилась к нему спокойно,небыла фанаткой.А сейчас реально плачу,так больно.2года назад у меня брат погиб при загадочных обстоятельствах.Сейчас вроде тоже самое переживаю,вроде опять потеряла брата
Я шалунья• 05 февраля 2015
Ответ дляТрусы с капюшоном
не верю.. и есть на этой свои доказательные причины... поверьте сейчас такие технологии что даже машиной управлять может не водитель!!!! ПОверьте!!! у нас в семье такое было в прошлом году....похожая схема... я не могу называть имена, даже должностя.. но поверьте!
я вам верю. у меня ’’так’’ убрали семейную пару. кто с таким столкнулся, тот четко видит связь.
Я шалунья• 05 февраля 2015
Ответ дляАнти-аноним
КУЗЬМА СКРЯБІН: У людей сідають батарейки. Порошенко також дограється з тією війною
Публікуємо повну версію одного з останніх інтервю Кузьми Скрябіна, останній кліп та демо-версії двох пісень, які мали увійти у новий альбом.
«Сука-війна»
Ти прийшла в мою хату
Брудна і немита
І постукала в двері церковним дзвоном
Не питаючи згоди до мене вселилась
І спокій забрала не питаючи згоди
Розтрощила мій дім і пішла до сусідів
Хоч і їхні родини ні в чому не винні
Поробила із друзів страшних ворогів
І рахуючи гроші сміялась єхидно
Хто тебе кликав, чому ти прийшла
Стара проститутка, сука-війна?
Хто тобі платить, за наші тіла
Скільки ще треба, яка їх ціна?
Я не хочу вбивати, я хочу любові
Але ти мої руки замазала кровю
Навчила чуже життя відбирати
І при цьому радіти, а не ридати
Ти зігнала мене із дивана в окопи
Телевізор мені замінила прицілом
І за день я старію ніби за роки
За що ти із мене звірюку зробила
Хто тебе кликав, чому ти прийшла
Стара проститутка, сука-війна?
Хто тобі платить, за наші тіла
Скільки ще треба, яка їх ціна?
Мої бідні батьки до тебе не знали
Як мало коштує втратити сина
І краще самі би раніше вмирали
Щоб не бачити як гине їхня дитина
Ми складали копійки, ліпили до купи
Своє щастя нехитре на сорок квадратів
А ти заявилася в мене під дахом
Щоби разом із небом його відібрати
Хто тебе кликав, чому ти прийшла
Стара проститутка, сука-війна?
Хто тобі платить, за наші тіла
Скільки ще треба, яка їх ціна?
#Скрябін
«Сука-війна»
Ти прийшла в мою хату
Брудна і немита
І постукала в двері церковним дзвоном
Не питаючи згоди до мене вселилась
І спокій забрала не питаючи згоди
Розтрощила мій дім і пішла до сусідів
Хоч і їхні родини ні в чому не винні
Поробила із друзів страшних ворогів
І рахуючи гроші сміялась єхидно
Хто тебе кликав, чому ти прийшла
Стара проститутка, сука-війна?
Хто тобі платить, за наші тіла
Скільки ще треба, яка їх ціна?
Я не хочу вбивати, я хочу любові
Але ти мої руки замазала кровю
Навчила чуже життя відбирати
І при цьому радіти, а не ридати
Ти зігнала мене із дивана в окопи
Телевізор мені замінила прицілом
І за день я старію ніби за роки
За що ти із мене звірюку зробила
Хто тебе кликав, чому ти прийшла
Стара проститутка, сука-війна?
Хто тобі платить, за наші тіла
Скільки ще треба, яка їх ціна?
Мої бідні батьки до тебе не знали
Як мало коштує втратити сина
І краще самі би раніше вмирали
Щоб не бачити як гине їхня дитина
Ми складали копійки, ліпили до купи
Своє щастя нехитре на сорок квадратів
А ти заявилася в мене під дахом
Щоби разом із небом його відібрати
Хто тебе кликав, чому ти прийшла
Стара проститутка, сука-війна?
Хто тобі платить, за наші тіла
Скільки ще треба, яка їх ціна?
#Скрябін

Хто тобі платить, за наші тіла
Скільки ще треба, яка їх ціна?
(с)
Блинчик Мой• 05 февраля 2015
Сейчас весь мир читает обращение Кузьмы к господам президентам.
Сейчас весь мир читает мнение представителя украинской культуры, которое никогда бы не прочмиал, если бы Кузьма не отдал бы за это свою жизнь.
Пример того,как человек, который очень сильно хотел, чтобы его услышали, заставил ВСЕХ себя услышать своей гибелью.
Вечная Память.
Спасибо тебе, Кузьма, за то, что открыл на многое глаза.
Вечная Память.
Я шалунья• 05 февраля 2015
Ответ дляТрусы с капюшоном
Убрали!!!Он очень много говорил в слух! и Громко видать! Я думаю Львовщина не простит им его смерть!
никто не прости. тот, кто понимает. а мне лично еще понравилось, как он рассказывал про депутата, к которому хотел прийти, а его не было. он назвал его Петро Срака. не Василь, не Михайло.
странно, да??? и письмо было до этого... к этому Сраке. понимаете намек???
а по сути, я думаю, он знал, что его скоро завалят. жена была спокойна, тоже была наверное готова, он писал, что они о многом говорили... Мочанов мелет черти шо. друг. они знали, догадывались. поэтому Андрей уже шел ва-банк. напеть и рассказать побольше всего. он делал свое дело. не остановился. не струсил. просто он подавал это все с легкостью. вот такой он был, человек-солнце.
ПесиКот• 05 февраля 2015
Ответ дляБрехушка
какие два раза, Вы интервью его видели? Он сам сказал, что был у нас около сотни раз и знает каждую дыру!
Видела, но такого не услышала! и что сотни раз прям, тоже не соглашусь. Он даже про ча ы когда его спросили, сразу не понял о чем речь. А потом уже сказал про клумбу! Так каждую дыру- это вы перегнули!
Я шалунья• 05 февраля 2015
Ответ длявсегдаДаДа
сейчас пока есть много видео и интервью Андрея,со временем эти сволочи все по-убирают/по-вытирают,как бы я хотела прокричать последние слова Андрея из песни Лист до президентів (Демо),пусть это всё испытают эти сволочи на своей шкуре и своих детей
а вы качайте все!!! я так с майданом делала. теперь у меня архив фото и видео. так что ко мне тоже могут прийти. жаль Секвойи у меня нет.

Я шалунья• 05 февраля 2015
Ответ дляКуколка-мяуколка
И де вы того л!совоза в Кривдасс! знайдете?
И еще он не самоубийца,тем более ,что многие коллеги и друзья говорят,что был исключительно грамотным водилой. Т.е. и молился перед дорогой и старался не нарушать,и поворот он отлично видел,и дороги там много,хоть и поворот.
да.
Рюмка ДЗЫНЬ• 05 февраля 2015
Ну і чому завжди так, шо життя нас відпускає
Часто зовсім не так, як ми самі того бажаєм
І чекаєм на знак, ні на грам не помічаєм
Як самі себе до краю прірви підпускаєм...
Паспортный стол• 05 февраля 2015
Ответ дляЛамборджини
я вот именно с Шанса его и узнала, смотрела каждые выходные, прикольный чувак был, говоря его словами...плачу...
и я с ’Шанса’ его узнала, это были школьные годы, и Кузьма у меня в некоторой мере ассоциируется с детством. вот сижу в который раз слезы наворачиваются(((
РокерША• 05 февраля 2015
Вечная память Кузьма!
Автор закройте тему,хватит домыслов,интриг и расследований.
Только зашла в инет, сразу увидела эту тему. Посмотрела на часы, включила первый попавшийся клип...
https://
Это он написал в 2012 или 2013 году, тогда не было еще войны, еще был шанс все изменить! Но вместо изменений к лучшему выбрали изменения к худшему, выбрали еще большее запущение, разруху и эту страшную войну
Спасибо тебе, Андрей, ты был светлый человек!!!!!
https://
Ненавязчивый синтезатор• 05 февраля 2015
Ответ дляMil@21
так не читайте.А мне интересно.АВТОР_НЕ ЗАКРЫВАЙТЕ!
и мне интересно! И вообще уже нужно ее переименовать в единую тему о Кузьме
Рюмка ДЗЫНЬ• 05 февраля 2015
Мовчить стара платівка, плаче день.
І ранок умивається слізьми.
Коли співак закінчує концерт,
На небі загораються зірки.
І світять кожну мить - прості слова.
Коли Душа навічно із народом,
Коли живе момент, що Ти Герой -
Бо дарував пісні над небозводом.
І кораблі, що донесуть думки з Тобою.
Твій скарб на небі неодмінно прозвучить,
А зараз ніч і день пройшов поволі,
І прапор честі на Майдані майорить.
І в той момент, коли закінчиться платівка,
Коли в очах залишиться сльоза,
Поміж думок народиться ідея -
Твій голос полетить на небеса.
Микола Волківський
І ранок умивається слізьми.
Коли співак закінчує концерт,
На небі загораються зірки.
І світять кожну мить - прості слова.
Коли Душа навічно із народом,
Коли живе момент, що Ти Герой -
Бо дарував пісні над небозводом.
І кораблі, що донесуть думки з Тобою.
А зараз ніч і день пройшов поволі,
І прапор честі на Майдані майорить.
Коли в очах залишиться сльоза,
Поміж думок народиться ідея -
Твій голос полетить на небеса.
Микола Волківський
МисисПропер• 05 февраля 2015
Светлая-вечная память, прослушала кучу песен сегодня, он действительно пророк.Почему уходят такие люди??Пусть Бог даст сил его семье пережить утрату Андрюши.
Кожугетовый ансамбль• 05 февраля 2015
Автор, не закрывайте тему, плиз! Верю, что не всё тут чисто, неугодны такие люди власти.
Тоже скорблю который день, до сих пор не могу поверить, всё кажется, что розыгрыш какой-то
Кузьму давно знаю (не лично), еще с начала 90-х годов, когда его группу только стали по ТВ показывать - 3 мрачных юнца в черном. Следила за творчеством, бывала на сборных концертах, где и они выступали, на Рок-Экзистенции в середине 90-х.
Андрей был везде в последние годы, и в группе, и ведущим, и в рекламе, и с бигбордов всем улыбался. И такие люди кажутся вечными, его трагическую кончину восприняла как личную потерю
Не могу успокоиться вот уже который день
Кузьму давно знаю (не лично), еще с начала 90-х годов, когда его группу только стали по ТВ показывать - 3 мрачных юнца в черном. Следила за творчеством, бывала на сборных концертах, где и они выступали, на Рок-Экзистенции в середине 90-х. Андрей был везде в последние годы, и в группе, и ведущим, и в рекламе, и с бигбордов всем улыбался. И такие люди кажутся вечными, его трагическую кончину восприняла как личную потерю
Я шалунья• 05 февраля 2015
Ответ дляШкала Радости
Девочки, а напомните как называется песня его, там еще слова: ’Выпэмо за тих кого все немаэ з нами’ не могу найти((((
Налий, налий, налий,
Налий нам двом,
Давайте вип’єм за тих,
Кого нема з нами зараз тут.
https://
єто последние фото с концерта...
Налий нам двом,
Давайте вип’єм за тих,
Кого нема з нами зараз тут.
https://
єто последние фото с концерта...
Зам Ам• 05 февраля 2015
Ответ дляЯ шалунья
ну мляяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяя.
вам респект!!! а я вот с самого начало была такой. видимо, так и не смогла зомбироваться. вот почему и была белой вороной, троллем, и всякими другими обидными прозвищами, т.е. как тут сразу говорит, сепаратист типа или непатриот... а на самом деле люблю народ наш и землю... вот только люди почему-то видят либо черное либо белое... так жаль... скоро многие начнут понимать. хватит ли храбрости просто признать свои ошибки???
Господи! Пусть уход Скрябина не будет напрасным!!!
Пусть люди поймут смысл столкновений братьев, обнимутся! А ...бамка горит в аду...
Брызжу ядом• 05 февраля 2015
Жаль...Не высказать словами....
Как только узнала первая мысль - убрали.
Потом фото с дороги вторая мысль - неужели случайность...?
Послушав последние интервью, песни - не случайность.
А когда сегодня Парасюк выложил кусочек переписки с Андреем - просто уверенность, что все не случайно.
В каждой бочке...• 05 февраля 2015
Ответ дляMiami Ink
https://
Цей кліп знятий на моїй малій Батьківщині,а зустрічались з Кузьмою в Криму, та мене далі цікавить, де відео з його реєстратора????????????????
Я шалунья• 05 февраля 2015
Ответ дляруки_Крюги
Є І ТАКА ВЕРСІЯ
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Р. Реведжук: ’Офіційна інформація і свідчення очевидця ДТП, де загинув
легендрний Андрій Кузьменко ’Скрябін’, значно розбігаються!’
Свідок, який їхав ззаді Кузьми, говорить: ’Коли я приїхав в ДАІ, в мене
взяли номер телефону і сказали якщо буду потрібен, то подзвонять, ніхто
не брав жодних свідчень’
Аналізуючи останнє інтерв’ю Андрія, розумію одне - страх перед його
авторитетною думкою цілком міг заволодіти розсудком, і пішли на таке.
Так, можна говорити, що багато автокатастроф відбувається через
необережность чи порушення правил ДР. Але, небагато з них є
випадковістю.
Зідзвонився з хлопцем, котрого за півкілометра до місця ДТП обігнали два
авто. В першій був Кузьма, інша ’Хонда’, в ній і був виконавець ДТП.
Також хлопець говорить, що молоковоз стояв, ніби чекав, і в потрібний час
рушив вперед та зробив відповідний маневр. Де машина Кузьми була затиснута з
обох боків, а відповідний маневр молоковоза, який підставив під удар
задню вісь, дає зрозуміти, що був певний розрахунок.
Я не надто добре знав Андрія, та пам´ятаю, що якось завели розмову про авта,
і, виявляється, він колись з Польщі їх ганяв і з Німеччини. Водієм він
був вправним (він це - синхроннна гармонія), і багаторічний досвід давав
йому достатньо впевненості!
З самої першої секунди, як дізнався про трагедію, не повірив в випадковість і зараз не вірю.
Читав багато висловлювань, страшно тільки те, що люди так швидко роблять висновки.
Розмовляв з свідком, той говорить: ’Хонда справа зрівнялася з авто
Кузьменка, аж той змушений був виїхати на зустрічну полосу. Побачивши
запаркований молоковоз, а, також, враховуючи крутий поворот, він думав, що
вдасться його проїхати, та не розраховував на провокаційний маневр з
протилежної сторони.
За словами свідка, Хонду часто бачить в Дніпропетровську. Після того, як
написав про це у Фейсбук, через декілька годин сторінка заблокована.
Також дивні дзвінки отримує цілий день вчора з вимогою зустрітися. А
ще, в придачу, журналісти ’наярюють’.
Я його розумію. Жив собі
спокійно, а тут стільки уваги. Коли роздуплився куди вліз, нашвидкуруч
зібрав речі тай переїхав в інше місто. Каже, що, взагалі, за кордон має намір переїхати,
бо тільки там в безпеці зможе розповісти.
Я знаю чим закінчуються подібні докопування до істини. Вчора на прощанні
пообіцяв собі й Андрію не зупинятись ні перед чим. Не може так бути,
скільки ще треба вам смертей, аби ви напилися крові. Скільки будете
мучити ще українців? Гадаєте, вам то так з рук зійде? Якщо не давав
людині життя, то й не можеш його забирати.
Думаєте комусь від цього легше, що скажемо: ’Спи спокійно, земля пухом, вічна пам’ять’ і т.д.? Стандартний набір слів, пафос!
А на душі смуток, біль та неспокій.
Знаєте, в Україні є найбільші дві біди:
1. Війна Америки з Росією!
2. Боротьба за виживання!
Збудників цього не буду називати, просто, не можу зрозуміти: ’Чому б не
розбомбити Америку й Росію та повісити трьох найбільших внутрішніх
ворогів України?!’
Боже, скільки ще хочуть людей забрати?!
Треба закінчувати зовнішню війну, бо будемо плавно переходити до
посиленої внутрішньоїі, і так регулярно. А її штучно затягнули, вже далі
нікуди!
Робота йде на винищення цвіту нації!
P.S.
Якщо надумаєте мене вбити, то виконайте останнє прохання:
’Свого батька я не бачив, в мене двоє дітей. Дуже прошу: тільки не робіть вже інших сиротами’...
не брав жодних свідчень’
випадковістю.
йому достатньо впевненості!
протилежної сторони.
ще, в придачу, журналісти ’наярюють’.
Я його розумію. Жив собі
А на душі смуток, біль та неспокій.
Знаєте, в Україні є найбільші дві біди:
1. Війна Америки з Росією!
2. Боротьба за виживання!
ворогів України?!’
Боже, скільки ще хочуть людей забрати?!
нікуди!
Робота йде на винищення цвіту нації!
P.S.

Рюмка ДЗЫНЬ• 05 февраля 2015
Ответ дляЯ шалунья
Налий, налий, налий,
Налий нам двом,
Давайте вип’єм за тих,
Кого нема з нами зараз тут.
https://
єто последние фото с концерта...
Налий нам двом,
Давайте вип’єм за тих,
Кого нема з нами зараз тут.
https://
єто последние фото с концерта...
Каким же теплом и жизнелюбием от него веет...
На эти выходные ко мне приезжает мама, а 12-го договорилась с подругой идти в театр, скоро поеду наведать бабушек и дедушек... Больше не хочу откладывать на завтра... Может быть поздно...
Я шалунья• 05 февраля 2015
Ответ дляБрызжу ядом
Жаль...Не высказать словами....
Відповів мені мудрий Бог
Вічним небом і золотом зірок:
Ти не спіши, слухай, тільки не спіши,
Піднятися до мене встигнеш ти завжди.

а Стогний??? ’’вибач, старий, що не поговорили, буду продовжувати твою справу...’’
а ведь он тоже писал письмо мистеру Сраке!!! ві его читали??? значит они оба знали. не удивлюсь, мля. если и Костя скоро поцелует молоковоз.
Вічним небом і золотом зірок:
Ти не спіши, слухай, тільки не спіши,
Піднятися до мене встигнеш ти завжди.

Мне дорога в этом видео напомнила дорогу из Одессы в Хмельник Винницкой области мы каждый год к родственникам мужа туда ездим на машине, и реально едешь - и вся наша жизнь как на ладони... Помню, когда первый раз ехала, проезжали село Райгород (или поселок, не знаю), такое название красивое, а на въезде свалка
А по поводу видеорегистратора не поняла вопрос