девочки помогите,бывший требует сделать второу ДНК.Делали первый раз ДНК,результат показал что она его дочь,платил алименты,а вчера встретился и говорит,что ездил по бабкам,те ему сказали что она его дочь,но это не правда,у меня кроме него никого не было,говорит откажись от алиментов или в суде 100 тысю заплатишь за моральный ущерб.я сказала будем делать второе ДНК,а он говорит что образцы он уже отдал в лабораторию и знает результат,какие образцы,волосы, я ведь не знаю что за волосы он подавал,первый раз у нас брали у троих кровь в судмедэкспертизе, мы расписывались,а это как без меня без ребенка,мой адвокат в АТО,я не знаю что мне делать...
Ответ дляElenaMari
я уже три года не живу, а существую,эта его с бабками связана его посадила на бабок,лижбы они мне и ребенку ничего не делали
вы бы тоже сходили бы к бабке. только к той которая через церковь работает. да и сняли бы с мужа этот дебилизм. а то что он на нем еть это 200%. сама это только прошла. но у нас без бабы было. просто на разрыв. мне 2 мастера одно и тоже сказали. и признаки описанные вами именно оно.
Ответ длятаян
так и сделайте !!!!!
если я не ошибаюсь, лишения отцовства не снимает ответственности платить алименты на ребёнка - только папе открывать глаза на это не надо - пусть отказывается от дочки, ВАм так легче будет - а взыскание алиментов будет потом ему уроком, но лишения отцовства отнимет у него право приполсти уже к взрослой дочери и что - то требовать от неё на старости лет))))
лишайте его родительских прав - потому как это не папа точно)
ну как это! алименты дай а отцовства лишить? а на каком основании лишать то? нет такого
Ответ дляpusik27
Ві пишете про те, чого не знаете та не розумієте.
Позбавлення батьківства в даному випадку можливе, якщо батько буде систематично (понад 6 місяців) не виконувати обовязки по утриманню дитини, участі в її вихованні та з інших підстав.
Стаття 166 Сімейного кодексу України встановлює правові наслідки позбавлення особи батьківських прав. Така особа втрачає як особисті немайнові, так і майнові права щодо дитини. Згадані права виникають із сімейних, цивільних, трудових та інших відносин.
Отже, батьки, позбавлені батьківських прав, втрачають, по-перше, всі права, засновані на факті спорідненості з дитиною, відносно якої вони позбавлені батьківських прав, причому йдеться не тільки про ті права, які вони мали до досягнення дітьми повноліття, але й інші, що вона могла б одержати в майбутньому у разі своєї непрацездатності. До таких прав, зокрема, відносяться:
а) право на виховання дитини (ст. 151 СК);
б) право на захист дитини (ст. 154 СК);
в) право на витребування дитини від інших осіб (ст. 163 СК);
г) право на отримання аліментів від повнолітніх дочки, сина (ч. 2 ст. 202 СК);
ґ) право на спадкування за законом майна дітей у разі їх смерті (ч. З ст. 1224 ЦК);
д) право на дачу згоди на надання дитині повної цивільної дієздатності (ст. 35 ЦК);
е) право на дачу згоди на вчинення дітьми у віці від чотирнадцяти до вісімнадцяти років тих правочинів, які вони не мають права вчиняти самостійно (ч. 2 ст. 32 ЦК);
ж) право на клопотання про обмеження або позбавлення неповнолітньої особи права самостійно розпоряджатися своїм заробітком, стипендією чи іншими доходами (п. 5 ст. 32 ЦК);
з) право на відшкодування шкоди у разі смерті потерпілого (ст. 1200 ЦК);
и) право на дачу згоди на усиновлення (удочеріння) дитини (ст. 219 СК);
і) право на пенсійне забезпечення після смерті дітей (ст. 37 Закону України «Про пенсійне забезпечення» від 5 листопада 1991 року) та інші права.
З позбавленням батьківських прав припиняються не тільки права, але і обов’язки батьків щодо виховання дитини. Проте за батьками зберігається обов’язок щодо утримання дитини. Тому суд, розглядаючи справу про позбавлення батьківських прав, вирішує питання про стягнення аліментів на дитину з батьків, позбавлених батьківських прав, на вимогу позивача або з власної ініціативи
Таким чином, позбалення батька батьківських ПРАВ не позбавляє його обовязків, в тому числі по утриманню дитини, сплаті аліментів.
б) право на захист дитини (ст. 154 СК);
Стаття 164. Підстави позбавлення батьківських прав ч.1 п.2
батько або мати можуть бути позбавлені батьківських прав, якщо вони ухиляються від виконання своїх обов´язків по вихованню дитини
Сь.166 ч.2 Особа, позбавлена батьківських прав, не звільняється від обов´язку щодо утримання дитини.
Одночасно з позбавленням батьківських прав суд може на вимогу позивача або за власною ініціативою вирішити питання про стягнення аліментів на дитину.
Обовязки за невиконання яких можливе позбавлення батьківських прав встановлені ст.150 СК
Стаття 150. Обов´язки батьків щодо виховання та розвитку дитини
1. Батьки зобов´язані виховувати дитину в дусі поваги до прав та свобод інших людей, любові до своєї сім´ї та родини, свого народу, своєї Батьківщини.
2. Батьки зобов´язані піклуватися про здоров´я дитини, її фізичний, духовний та моральний розвиток.
3. Батьки зобов´язані забезпечити здобуття дитиною повної загальної середньої освіти, готувати її до самостійного життя.
4. Батьки зобов´язані поважати дитину.
5. Передача дитини на виховання іншим особам не звільняє батьків від обов´язку батьківського піклування щодо неї.
6. Забороняються будь-які види експлуатації батьками своєї дитини.
7. Забороняються фізичні покарання дитини батьками, а також застосування ними інших видів покарань, які принижують людську гідність дитини.
Тобто, якщо батько не виконує своїх обовязків, встановлених даною статтею, він може бути позбалений батьківських прав, але, звичайно суд приймає до уваги причини, тривалість такого невиконання.
4. Батьки зобов´язані поважати дитину.
Ответ дляpusik27
из всего вами перечисленного не увидела на каком основании можно лишить прав род. отца, который платит алименты. что он должен делать- где такой перечень? ну и да, я впервые слышу что с отца лишенного прав можно алименты требовать. можно именно эту посмотреть?
Хочу заметить, что это довольно распространенное заблуждение среди мам, то, что отец обязан только алименты платить, и если он их платит, его нельзя лишить родительских прав. Это не так, я перечислила Вам статьи, которые говорят обратное, т.е. платить алименты то обязанность по содержанию ребенка, а родительских прав лишают за невыполнение обязанностей по воспитанию и развитию ребенка.
Ответ дляsmail75
он алименты платит,но с мая месяца не видел ее, на день ождение даже не поздавил, но волос у нее успел вырвать и подать на экспертизу,только я не могу понять как экспертиза показала что она не его,если она на 1000% его,и когда мы делали в судмед экспетизе,она на 99.9999 в документах его