Бюст Березуцкого• 07 февраля 2015
Укр.мова 2 клас
Девочки, из текста надо выписать слова, означающие предмет. Такие слова, как
Надiя, кохання, вiра
означают назву предмета?
Извините за русско-украинский...
Надiя, кохання, вiра
означают назву предмета?
Извините за русско-украинский...
Бюст Березуцкого
• 07 февраля 2015
Випиши слова-назви предметiв
I данi слова через кому. Труднощi виникли iз цими словами iще iз словом Укралiна
Фифачка• 07 февраля 2015
Ответ дляирочка--
Наскільки я розумію то у 2 класі це завдання стосується іменників. Вони означають предмет і відпов на питання хто що. Скоріш за все що потрібно виписати ці слова.
думаю, що потрібно виписати іменники
Фифачка• 07 февраля 2015
Слова, що означають назви предметів (іменники) - это из календарного плана по укр. мові 2 класу. Виписуйте менники