руки_Крюги• 09 февраля 2015
Чоловік купив шахи.... я ледве його не з,їла..
Дівача підскажіть, чоловік купив шахи "Козацька родина" за 500грн. Я втратила свідомість від такої покупки. Як на мене це дорого. А Ви як вважаєте?
Клептоманка• 09 февраля 2015
Ну купив і купив. значить захотілося йому дуже. Деколи і жінки родлять необдумані витрати.
Я в дамках• 09 февраля 2015
ой....я духи купую на 2000 , а йому кажу що за 300 грн і він каже ДОРОГо ))))
Поросенка• 09 февраля 2015
Не знаю дорого или нет,но лучше играть в шахматы,чем сидеть за компом или под телевизором.
Гу го гу го гу• 09 февраля 2015
Дорого, мой отец 2 года назад дарил сыну на ДР за 150 грн. покупал
Антонина матушка• 09 февраля 2015
Ответ дляЯ в дамках
Blondo4ka4• 09 февраля 2015
будете разом вечорами грати) В нас колись такі були... Я б свого теж вкусила б))
]Mrs.Сексуальность[• 09 февраля 2015
шахи, якими можуть і внуки грати, за 500 - дорого... а платтяза таку суму, яке за рік в сміття піде - дешево
руки_Крюги
• 09 февраля 2015
Ответ дляBlondo4ka4
То ж ми шукалидля цього,але за такі гроші.....!!!!
руки_Крюги
• 09 февраля 2015
Ответ дляKMaximenko
У меня такие же есть) красивые)))
Ви теж за 500 купували?
KMaximenko• 09 февраля 2015
Ответ дляруки_Крюги
Ви теж за 500 купували?
Та ні, то подарунок був)) Так що не знаю))) Але їм уже багато років, так що точно дешевше були, я думаю
На морозе• 09 февраля 2015
Качественные шахматы - игра на много лет.
Мой купил дешевые за 100 год назад. Вот я его точно съела. От этих дешевых уже ни фигур, ни толка.
Накладная• 09 февраля 2015
Чоловік купив синові на дн ще дорожчі- великі і гарні. А грають на меншій зручнішій дошці, до якої звикли...
ЗаведУющая• 10 февраля 2015
У меня такие же, качество отличное. Они подарочные, классные. Не жалейте. И мужа не ругайте, правда если это не последние деньги были. Мой вот на днях зубную щетку за 800грн. купил. Я немного в шоке, но ничего...
руки_Крюги
• 10 февраля 2015
Ответ дляЗаведУющая
Щітку?? Ого!! Я спочатку ледве не лопнула від злості, але потім подумала,що можу в колекцію купити коника за 1000-2000 і він нічого не каже))) Швидко здулася. просто коник - це ж колекція, а шахи можна й дешевші