Аноним_Русалка• 17 февраля 2015
Модал
Дівчата,що за тканина модал? Бачу що і білизну з неї роблять ,і рушники.Хто пробував? Яка вона на дотик? Варто брати?
Анонимарик• 17 февраля 2015
как хлопок, только после стирки не становится грубой, я маек для сна накупила, классные
Аноним_Русалка
• 17 февраля 2015
Ответ дляАнонимарик
і на дотик такі самі?
Анонимарик• 17 февраля 2015
Ответ дляАноним_Русалка
і на дотик такі самі?
да мягкие, стираю часто так ка использую в качестве пижамы, сплю в трусах и майке, меняю каждый день, соответственно и стирок много
Аноним_Русалка
• 17 февраля 2015
Ответ дляАнонимарик
Якої фірми купили? Може і собі на літо куплю
Анонимарик• 17 февраля 2015
Ответ дляАноним_Русалка
SISI но они по типу бельевых
Аноним_Русалка
• 17 февраля 2015
Ответ дляАнонимарик
SISI но они по типу бельевых
теж хочу як піжаму
Ответ дляАноним_Русалка
Модал це хлопок,але особливої обробки,він дуже мякий та ніжний на дотик і як вже вище написали - не втрачає своїх властивостей навіть після багатьох праннів.Колись працювала на величезній гуртівні,в нас було багато білизни Атлантік (Польша),і саме в Атлантіку памятаю вперше зявилися модалова білизна,коштувала завжди дорожче ніж просто хлопок.Високоякісні модалові вироби зараз робить Аджіо - це теж Польща.
Аноним_Русалка
• 17 февраля 2015
Ответ дляhrushyk
Дякую