Пасти Ла• 19 февраля 2015
ребенок 3г. аденоиды. как вы справляетесь?
після перших походів у садік (хворіли -2 рази в садіку, 2 тижні дома), у нас стали проблеми- аденоїди і лімфоузли на шиї.
ми сходили в медібор до лора. назначили еуфорбіум, цинабсин,бронхо-мунал, лімфоміозот.
ТЕПЕР чуть шо зразу лімфоузли збільшується, починає трохи дихати ротом. але не боліли, зразу їхала до врача.
а це заболіли.. уже неділю болієм. і соплі ще йдуть. покарщень особо не видно.
а до лікаря немає коштів(ми в селі живемо, 200грн машина, 130врачу).
я давала умкалор, офтамірин, щось од горла. почала знов давати еуфорбіум, цинабсин.
ВИ ТАК ТЕЖ ВАЖКО ХВОРІЄТЕ?
ЧИМ ЛІКУЄТЕСЬ?
МОЖЕ ДАЙТЕ ЯКІСЬ ХОРОШІ ПОРАДИ, БО ЦЕ ДУЖЕ ВАЖКО ТАК
ВИ ТАК ТЕЖ ВАЖКО ХВОРІЄТЕ?
ЧИМ ЛІКУЄТЕСЬ?
Люда Людоедова• 21 февраля 2015
Ответ дляПасти Ла
нам сегодня назначили назонекс. а купили назонекс синус.
в чем разница не знаете?? очень переживаю..
В количестве доз. Синус не выгодно по деньгам.
Настенные трусы.• 24 февраля 2015
Еще попробуйте капли масло Туи Эдас
https://www.kidstaff.com.ua/tema-12083462.html