Задолбулька• 21 февраля 2015

Вопрос переводчекам

Скажіть, будь ласка, як довго Ви вчилися користуватися програмою Trados?
На якому сайті Ви їх скачували?
Дякую
Просто звязда• 21 февраля 2015
переводчикам,а то глаз режет)))

rkl-86• 21 февраля 2015
переводчИкам
я никогда ничем не пользовалась, максимум это слова могу смотреть или термины, которые не знаю в мультитране
Хранительница чешки• 21 февраля 2015
Ответ дляrkl-86
переводчИкам
+100)
автор Задолбулька • 21 февраля 2015
Ответ дляПросто звязда
переводчикам,а то глаз режет)))
Вибачте, будь ласка, помилилась. Ви хотіли мені розповісти про програму?
Хранительница чешки• 21 февраля 2015
Ответ дляЗадолбулька
Моя Вам порада, користуйтесь кращ
автор Задолбулька • 21 февраля 2015
Ответ дляrkl-86
переводчИкам
Я сама не займаюсь перекладами. Знайома попросила скачати для неї цю програмку, так як більшість добре оплачуваних БП не працюють з людьми, котрі не володіють Традосом.
Хранительница чешки• 21 февраля 2015
Користуйтеся краще,Мультитраном) вибачте, з телефону відповідаю)
автор Задолбулька • 21 февраля 2015
Ответ дляХранительница чешки
Ви колись працювали БП? Там всі серйозні переклади робляться в Традосі або ще інших програмах, але я не лише не можу для неї її скачати, я не розумію багатьох моментів, думала тут хтось може допомогти.
rkl-86• 21 февраля 2015
вряд ли эта программа есть в бесплатном доступе

mariya_logvinyuk• 21 февраля 2015
Здравствуйте! Скачать можно практически на любом сайте с торрентами, но необходимо внимательно смотреть на версию, которая подходит именно для Вашей ОС. В инете тоже можно скачать руководство для работы в Традосе. Но скажу сразу, освоить Трудов самостоятельно не так просто. P.S. Освоила Трудов 2007 и 2011.
автор Задолбулька • 21 февраля 2015
Ответ дляmariya_logvinyuk
Дякую дуже. А як Ви його освоювали по відео уроках?
bonamia• 21 февраля 2015
что за Традос, я не в теме?! ))) Работаю переводчиком, перевожу статьи для журналов, пользуюсь Мультитраном и собственным опытом ))))
автор Задолбулька • 21 февраля 2015
Ответ дляbonamia
Це програма професійного перекладу. ЇЇ зараз вимагають більшість добре оплачуваних БП. Можливо Вам як перекладачу зрозуміліші моменти для чого архівують розархівовують файли, а я нічого не збагну. і подрузі нічим не можу допомогти.
автор Задолбулька • 21 февраля 2015
Ответ дляrkl-86
Є БП навіть самі дають доступ до своїх серверів чи як врно там у Вас називається в БП. Але проблема в тому, що нею не так просто навчитися користуватися.
bonamia• 21 февраля 2015
Ответ дляЗадолбулька
Поняла, не знаю программу по причине того, что работаю непосредственно с заказчиком, без БП )))