Рябушка Ку• 11 марта 2013
Дівчата, Як Ви думаете буде попит на керамічні сковорідки?
Як Ви думаете буде попит на керамічні сковорідки?
Основні переваги сковорідки
- Практична сковорідка для млинців з поверхнею, до якої не пристає тісто
- Ергономічна ручка
- Якісне керамічне покриття розроблено за принципом нанотехнологій
- Міцні, стійкі до подряпин і високих температур матеріали
- Зроблена з безпечних для здоров'я і навколишнього середовища матеріалів, які не містять PTFE (тефлон)
- Красивий, модний дизайн і колір
- Можна готувати практично без жиру
- Прискорює процес приготування і економить електроенергію
- Легко чистити
- Гарантія 5 років
Результат:
вже голосів:
31 (64.58%)
да, цікаво, буде попит
17 (35.42%)
ні, не цікаво
Мона Лиза• 11 марта 2013
ну не знаю, сейчас в кажом посудно отделле тонны этих керамических сковородок.
Очень-очень• 11 марта 2013
Такого плана сковородок полно в магазинах, причем куча акций на них и т.д. Не думаю, что кто-то за одной сковородкой будет весь интернет рыть....Разве что комплекты по хорошим ценам....
Весенний Марафон• 11 марта 2013
я бы в жизни не купила белую сковороду... какой бы классной она не была
Весенний Марафон• 11 марта 2013
Ответ дляorachka
моя прослужила 4 мес и все , пригорает, надо выбрасывать(
значит перегрели, ее нельзя перегревать! у меня уже 2 года и все гуд
Рябушка Ку
• 11 марта 2013
Ответ дляorachka
якої фірми у Вас?
Рябушка Ку
• 11 марта 2013
Ответ дляНоу коммент
Дорого. На киде есть дешевле
немає таких точно, я не знайшла. можливі інші і є