Плету интриги• 05 марта 2015
Дівчата із Миколаєва, порібна ваша допомога. Зайдіть, пліз
Підкажіть, будь ласка, як у вашому місті зняти квартиру на добу? На яких ресурсах подивитись? Можливо, здають ваші знайомі?
Міста не знаю взагалі, їду на вихідних на 1 день до мобілізованого чоловіка. Потрібна квартира із пральною машиною, кухонним інвентарем. Воєнна частина знаходиться в районі проспекту Героїв Сталінграду.
Буду вдячна за допомогу!
Паравозик• 05 марта 2015
Телефоны не подскажу, никогда не снимала квартиры в нашем городе. Вам нужно смотреть в Соляных (район), может, погуглите.
Плету интриги
• 05 марта 2015
Ответ дляПаравозик
це назва району?
Паравозик• 05 марта 2015
Ответ дляПлету интриги
це назва району?
Да, этот проспект находится в ’Соляные’ (дословно).
ЛедиДи• 05 марта 2015
Посмотрите на сайтах типа риа.юа. это соляные. Правильно Вам сказали. Остановка ателье по моему
Skrepkaann• 05 марта 2015
смотрите в интернете по запросу, сниму квартиру посуточно, договоритесь с арендодателем заранее на определенное число, спрашивайте в нужном вам районе, с жд вокзала в этот район ездит 51 маршрут.
Плету интриги
• 05 марта 2015
Ответ дляПаравозик
это микрорайон
дякую:)
А зараз взагалі існує таке поняття як пральня?
За місяць назбиралося багато грязних речей, в казармі умов для прання немає. Якщо квартиру не знайду, то потрібно щось придумувати...
Плету интриги
• 05 марта 2015
Ответ дляSkrepkaann
дякую!
KarolinaNik• 05 марта 2015
Сходите на ресурс местных мамочек - расскажут все :-)
Mama.mk.ua
Я пользовалась еще, когда друзей надо было поселить:
Mama.mk.ua
Плету интриги
• 05 марта 2015
Ответ дляKarolinaNik
Mama.mk.ua
пише, що сторінка недступна....
Плету интриги
• 05 марта 2015
Ответ дляНатусик Я
Можно искать р-н микрорайон Северный. Нашла на олх, за порядочность не отвечаю. По месторасположению 1-2 ост от воинской части
дякую!
буду дивитись:)
Плету интриги
• 05 марта 2015
Ответ дляНатусик Я
а так
ваші відкриваються. Це я відповідала KarolinaNik :)
40каградусная• 06 марта 2015
На міському форумі може дівчата допоможуть , і ще там маркет є можливо знайдете
Плету интриги
• 06 марта 2015
Ответ дляНатусик Я
ту так і пишуть, що близько біля воєнної частини:)