Юля 458• 11 марта 2015

Благодійний фонд виявився групою шахраїв. Що робити??? Де шукати правду???

Я вперше звернулася по допомогу в благодійний фонд. В мене дитина з ДЦП і потребує постійного лікування. Ми якось самі завжди витягували лікування але цього разу ніяк не вистачало. В нас на квітень призначений кус в Козявкіна, а я ще в січні відправила всі документи в фонд Ларгус і вони погодилися допомогти. Дзвоню їм майже кожен день, годують обійцянками що завтра-післязавтра кинуть гроші, а останні дні взагалі не беруть трубку. Шарлатани, нажаль зрозуміла запізно. Сиджу і реву. Боже як можуть такі люди взагалі бути на світі?
ксю-86• 11 марта 2015
Да, к сожалению это не новость Они берут ваши документы, фото ребёнка, и просят денег, но увы не для вас(((

Amarige• 11 марта 2015
Обратитесь лучше в Біржу Благодійності!
Не стоит плакать - мошенников хватало во все времена
иркин• 11 марта 2015
в прокуратуру заяву. Правда, я не можу зрозуміти в чому шахрайство. Спочатку треба мати факти, що на ваші документи хтось жертвував гроші, і що вони пропали.
Татьяна И.Л• 11 марта 2015
Они же с вас ничего не взяли, т.е. вы не пострадали материально? В чем мошенничество?
автор Маша2912 • 11 марта 2015
В прокуратуру нема з чим іти. Я договір підписала і відправила їм разом з документами. А від них в мене лише номера телефонів. Зараз знову дзвонила з іншого номера, то вони підняли трубку і коли почули мій голос відразу кинули.
иркин• 11 марта 2015
Ответ дляМаша2912
Розривайте договір. Ви же не знаєте, чи саме на вашу дитину хтось жертвував, правильно?
автор Маша2912 • 11 марта 2015
Шахрайство в тому, що вони взяли в мене всі оригінали документів, виписок . І пообійцяли зібрати гроші. Я ж на них надіялась, я не зможу зараз зібрати таку суму за такий короткий
автор Маша2912 • 11 марта 2015
Та нема в мене договору, вони мені не прислали, просто сволочі, нехай обдурили, але навіщо тягти час.
иркин• 11 марта 2015
де оригінали ваших документів зараз?

благодійний фонд - це не гарантія того, що вам дадуть потрібну суму в певний період.

автор Маша2912 • 11 марта 2015
Всі оригінали в цьому шахрайському фонді.
автор Маша2912 • 11 марта 2015
Може хтось знає де ще можна звертатись по допомогу?
Annazel• 11 марта 2015
Ответ дляМаша2912
вы им прям оригиналы отдали или копии отсканированные?
автор Маша2912 • 11 марта 2015
оригынал виписки і рахунку для наступного курсу + деякі копії і лист
Annazel• 11 марта 2015
Ответ дляМаша2912
он?
http://larguss.org/ru/index.html
Леска• 11 марта 2015
Ответ дляМаша2912
Дуже шкодаі вас,і сина, але шахрайства не вбачаю за ними, вибачте. Єдине - вам знадобляться на майбутне оригінали, вони вам повернули їх?
НЕ ДОПОМОГА це не є шахрайство.
Шахрайство - якщо вони оперуючи вашими документами візьмуть гроші, то по відношенню до того, хто дав кошти - вони будуть шахраями, а у вас ніфяких доказів того, що вони в когось взяли кошти - нема.
автор Маша2912 • 11 марта 2015
так він. http://larguss.org/ru/index.html
Annazel• 11 марта 2015
Ответ дляМаша2912
вы почтой им пересылали или как?
Леска• 11 марта 2015
може ЗМІ вам допоможуть? але ж ф вони безкоштовно не будуть працювати.
автор Маша2912 • 11 марта 2015
так це правда. Просто в мене паніка, де взяти такі гроші за короткий час.