Анонимба• 11 марта 2015
как вам такая мысль о соске?
Життя без дурника є. доведено двома дітьми.
Він мені ніколи не подобався, але все ж якісь сумніви були. дякуючи дівчатам на дп переконалась, що то зле.
Якщо Ви боїтесь розуміти свою, дитину, не маєте часу розібратись що то дитя хоче, поговорити, заспокоїти, засуньте гуму в рот і хай сидить. а заодно чоловіку, сусідам, і т.д. ну вони ж щось від Вас хочуть. нащо розбиратись, най собі мовчать тихенько.
Дурник - то обман. ми привчаємо своїх діток до брехні з малюсінького. найріднішу кровинку, яку всі так чекають, виношують, народжують з першого ж дня ( ну чи з 10, не в тому суть) обдурюють.
Якщо Вас влаштовують такі стосунки, прошу. мені б було противно.
это из форума львовских девочек, как на меня-бред полнейший
Результат:
вже голосів:
26 (78.79%)
бред
7 (21.21%)
соглашаюсь
Аноним Первый• 11 марта 2015
у мене дитина була на ГВ до 2,5 років, і ми чудово користувалися пустушкою. І розсталися з нею теж чудово.
Анонимба
• 11 марта 2015
Ответ дляАноним Первый
А стосовно статті згодна з постом№1
да, с этим я тоже согласна ы соска у нас идет только на сон..НО---Якщо Ви боїтесь розуміти свою, дитину, не маєте часу розібратись що то дитя хоче, поговорити, заспокоїти, засуньте гуму в рот і хай сидить. а заодно чоловіку, сусідам, і т.д. ну вони ж щось від Вас хочуть. нащо розбиратись, най собі мовчать тихенько. ---вот это полный бред!
Аноним Первый• 11 марта 2015
Ответ дляАнонимба
ну як сказати...є мізер мам, які з саме такою метою це все і роблять, але то мізер.
Ответ дляАнонимба
ну не полный)))) Ведь доля правды есть. Зачем суете ребенку соску? Чтобы молчал. Ведь сосательный рефлекс успокаивает, это же факт. Но ведь согласитесь, есть другие способы успокоить ребенка. Просто каждый выбирает тот, который удобен ему. Кто-то соску дает, кто-то носит на ручках, кто-то кладет в шезлонг, кто-то дает грудь (бутылку).
Анонимба
• 11 марта 2015
Ответ дляповаренок
значит я сужу по себе-ребенку соску даем только, чтобы уснул...вот сейчас зубки лезут и сопли, то я почти целый день на руках ношу и даже и не думаю о соске...если сам играет- то что-то делаю по дому, если вижу, что хочет, чтобы я поиграла с ним- конечно сажусь возле него и играем вместе.