КротоТо• 12 марта 2015
хочу купити доці снікерси як їх знайти в продавалке?! на запит нічого не видає((
Ось такого плану снікерси. Писала розділ ІЩУ нічого не запропонували
Слепок стопы• 12 марта 2015
может это скейтера? или тут они могут быть и как кеды, и как кроссовки
Лепешечка• 12 марта 2015
Их много на сайте разных, а какой у вас размер у меня есть б/у в хорошем состоянии
КротоТо
• 12 марта 2015
Ответ дляЛепешечка
Ножка17см
КротоТо
• 12 марта 2015
Ответ дляМайская киска
Автор,не калічте мову пишіть укр або рос
По 1ше не калічу. Продавалка планшет сам виправив....а іщу...розділ яку має назву...?! Треба було написати в розділі ШУКАЮ чи як?!:-):-)
КротоТо
• 12 марта 2015
Ответ дляЛепешечка
У Вас бу не наш розмір?:-)
Веснушка• 12 марта 2015
Ответ дляМайская киска
які всі розумні