Полиэтиленовый привет• 12 марта 2015
Все, досить про путіна! Краще скажіть скільки мені років)))
Відразу пишу, із самооцінкою у мене все гуд)
На початку другої сторінки напишу скільки мені.
Уточка• 12 марта 2015
Ответ дляПолиэтиленовый привет
Так мені тут за 30 дали)))
Так що розслабтесь)
Нет больше давали до 25, так что пойдет
Подставка для припева• 12 марта 2015
Ответ дляПолиэтиленовый привет
Янаписала ’зникався’? Там мало бути ’зАникався’. І у нас це не поширене слово) Це я так інколи говорю)))
Все ж-таки ’заховався’? Так?
Полиэтиленовый привет
• 12 марта 2015
Ответ дляПодставка для припева
Все ж-таки ’заховався’? Так?
Так)
Новопоштинская• 12 марта 2015
Ответ дляПолиэтиленовый привет
А мне нравится как Вы говорите.
Полиэтиленовый привет
• 12 марта 2015
Ответ дляПодставка для припева
Теперь не только я, а все, кто были в теме, себе фотки оставят.
Таке враження що тут моя єдина така тема))
Уточка• 12 марта 2015
Ответ дляПолиэтиленовый привет
Фото понравилось да и возраст, хочу 18
Полиэтиленовый привет
• 12 марта 2015
Ответ дляКатруся 22
А мне нравится как Вы говорите.
Дякую)
До речі, можете пожалітись на цю темку? Хочу щоб вона видалилась)
Подставка для припева• 13 марта 2015
Ответ дляПолиэтиленовый привет
Яка ’така’?
Та кому там ваше фото потрібне? Мені точно ні. Просто народ ’прикалується’. А ви собі на майбутнє будете знати, що не потрібно на загальний огляд свої фото виставляти. Бо люди різні, і хто його знає, що в кого на думці. Один подивиться, і забуде, а інший може такого побажати (або елементарно позаздрити), що мало не здасться.
Подставка для припева• 13 марта 2015
А що, справді ви самі не можете свою тему з фотками закрити?
Я без фоток закривала.
Полиэтиленовый привет
• 13 марта 2015
Ответ дляПодставка для припева
Яка ’така’?
Я знала, що я сама фото видалити тут не зможу. Тему просто закрити можу, але вона все рівно буде світитись в моєму профілі, і переглядати інші люди її зможуть, і фото дивитись також зможуть.
Можу попросити адмінів видалити, можливо видалять, або якщо багато людей на тему поскаржаться, то вона видалиться повністю із фото і всіма коментарями)
ПушАпница• 13 марта 2015
Ответ дляПолиэтиленовый привет
Нет уж, висите и пусть все видят чем Вы занимаетесь)) Чтоб стыдно было и в следующий раз думали прежде чем делать что-то . А с подтираниями это уже как-то несерьезно.
Полиэтиленовый привет
• 21 марта 2015
Ответ дляПушАпница
Адміни у нас хороші, фотки видалили
А Ви злюка, не можна так