Девочки, подскажите те, кто реально сталкивался. Хочу продлить отпуск по уходу за ребенком до 6 лет. Справка ВКК не проблема, т.к. болеем мы часто, ходим в сад периодически. Говорят, что если продлеваешь отпуск, то ребенку нельзя посещать садик. Правда ли это? Есть Законы или инструкции по этому поводу?
solodovnik.y• 14 марта 2015
Я находилась в декретном отпуске по уходу за ребенком.Каждый год после 3х лет,продляла на основании заключения ВКК.Ребенок очень болезненный.В сад ходили.Неделю в саду,месяц лечимся и т.д.
Ответ дляsolodovnik.y
у нас то же самое (( поэтому и хочу продлить, чтоб иметь возможность по пол дня ходить. но оказалось у нас все не так просто
Ответ дляалена4ка
Странно!!У нас многие мамочки так делали.Почитайте какие-нибудь документы.Я продлевала последний раз 2 года назад.
документы нашла такие, буду ими апелировать, может поможет
Однак у цьому контексті є неоднозначною ситуація, повьязана із змінами, внесеними Законом України ’Про внесення змін до законодавчих актів з питань загальної середньої та дошкільної освіти щодо організації навчально-виховного процесу’ від 6 липня 2010 р. № 2442-VI до Закону України ’Про дошкільну освіту’ від 11 липня 2011 р. №2628-ІІІ (далі Закон №2628). Згідно зі змінами до п.5 статті 9 Закону №2628 дитина може здобувати дошкільну освіту за бажанням батьків або осіб, які їх замінюють:
- у дошкільних навчальних закладах незалежно ід підпорядкування, типів і форм власності;
- у сім ї (до досягнення дитиною п ятирічного віку);
- за допомогою фізичних осіб з високими моральними якостями, які мають відповідну вищу педагогічну освіту, ліцензію на право надання освітніх послуг у сфері дошкільної освіти та фізичний стан здоров я яких дозволяє виконувати обов язки педагога.
Тому за наявності медичного висновку, що дитина потребує домашнього догляду, на підставі якої матері або іншим особам надано відпустку без збереження заробітної плати до досягнення дитиною шестирічного віку, така дитина має право на здобуття дошкільної освіти у дошкільному навчальному закладі під час перебування її матері або інших осіб у відпустці без збереження заробітної плати до досягнення дитиною шестирічного віку.
Журнал ’Практика управління дошкільним закладом’ Грудень 2011 №12.
Ответ дляs-serova
Желаю успеха!!!
Ответ дляs-serova
У нас в поликлинике потом справку в садик не дают после болезни. Мол вы в отпуске, значит должны дома сидеть с ребенком
Правильно и у нас также. Но выходили из ситуации многие мамы таким образом - продлила декрет, подождала с месяц и пришла за справкой в садик со словами - через неделю выхожу на работу, меня вызвали в приказном порядке и вынуждена ребенка отдать в сад. Либо сначала делают справку, а потом продлевают декрет.
Ответ дляylyudmila
так справку не одну придется делать. за 6 мес. ребенок не один раз болеть будет, а справки придется брать у частного врача наверное