Утренняя зорька• 17 марта 2015
Зламався холодильник, і що робити? Хоч на вегетаріанську дієту переходь
Найближчим часом купити новий ніяк, а зима вже позаду.
Я поки що жартую з домашніми, що доведеться ставати вегетаріанцями, але в кожному жарті, як кажуть, тільки частина жарту.
Хочу зібрати поради, може хтось зі свого досвіду, які є варіанти нам викрутитися в такій ситуації десь так до літа-осені?
Купувати продукти на один раз - я ж через тиждень повішуся бігати по три рази в день на базар.
Є свій підвал, це трохи виручить, але не все там можна зберігати, і недовго.
Малих дітей чи якихось особливостей дієт немає, їмо все звичайне.
Порадьте щось, а?
Може, по варіантам зберігання, чи по організації часу-праці, чи й дійсно по якимось продуктам чи режимам харчування.
Порадьте щось, а?
Кактус из кожезаменителя• 17 марта 2015
Ремонт вообще никак? Б/у купить тоже?
По собственному опыту-наличие полноценного погреба без холодильника летом не спасло
Золотая орда• 17 марта 2015
я подростком была сломался холодильник,родители мясо присаливали,масло слив в воде хранили...жесть конечно...и как назло блин когда холода закончились....автор тут либо брать по чуть-чуть на одну готовку либо ремонт/покупка нового холодильника
Аноним ФЕЯ• 17 марта 2015
В кредит купите, или бу хоть какой- то
Я вариантов не вижу, не представляю как без холодильника
Сарафанное радио• 17 марта 2015
2 года жили бнз холодильника и ни че, норм)))
сейчас цены конечно
то что стоил 10 000 грн сейчас 22 000 грн
а кондиционеры
сейчас цены конечно
то что стоил 10 000 грн сейчас 22 000 грн а кондиционеры
Расскажу такой случай....давненько было дело..был я молод ещё...Был тоже сломан холодильник....бабушка нам прислала посылку с домашней колбаской,салом,мясом копчёным
..что делать договорилась мама с соседкой у них было место в холодильнике....как позже оказалось свободное место было не только в холодильнике...ну вы догадались...
Утренняя зорька
• 17 марта 2015
Ответ дляКактус из кожезаменителя
Ремонт вообще никак? Б/у купить тоже?
Вже ремонтували було місяць тому. А зараз вже повністю гаплик.
Б/у купити теж ніяк, ситуація фінансова зараз реально ахова. Нам би десь півроку протриматися, далі прогнози оптимістичніші.
Утренняя зорька
• 17 марта 2015
Ответ дляЧебураха с перцем
сейчас пост - это вам знак!!!
Якби ще треба було комусь з нас зайві кіло скинути, взагалі було б навіть краще - такий стимул!
Утренняя зорька
• 17 марта 2015
Ответ дляКапитанша
Беріть в кредит, ми взяли в кредит. Або купіть б/у на сландо.
Ми розглядаємо один з варіантів - оплату частинами у приваті, якщо на років два розтягнути, то вийде приблизно по 200 грн в місяць платити.
Але вірите, нам зараз навіть 200 грн в місяць - це серйозно.
Ну от так зараз склалося, ще рік тому я й не помітила б особливої проблеми, а зараз такий от період.
Тому й думаю, чи можна все-таки хоч якось викрутитися, чи ні.
Утренняя зорька
• 17 марта 2015
Ответ дляСарафанное радио
сейчас цены конечно
а кондиционеры
сейчас цены конечно
Детально досвід в студію!
Утренняя зорька
• 17 марта 2015
Ответ дляcasandra18
Как вариант может есть хорошие соседи с морозилкой.
На жаль, немає.