Единая страна!• 18 марта 2015
Каша Ремедія: де купити?
Шукаю без молочну кашу фірми Ремедія! Всюди: немає в наявності(((( дайте наводку, пліс!!!
Однозначная• 18 марта 2015
ми заменили на Карапуз 8 злаков, попробуйте, мы на ней доолго сидели, но цена внесла коррективы
Единая страна!
• 19 марта 2015
8 злаків нам не піде, ми тільки починаємо вводити каші, то треба одноклмпонентні каші! Лікарка порадила цю. Поситпла відгуки-дійсно непогана каша, але ціна..... Ну нічого) основне щоб карапузу сподобалася))))
Анонимус Я• 20 марта 2015
В Билле видела вчера. Цена более 50 грн была. Точнее не скажу. Нам еще рано кашами интересоваться.))