Нужна рабочая тетрадь и книга по английскому Оксфорд.Желтые,3 класс.Новые или бу (где написано карандашом)
Ответ дляSurReal
Скоріше всього мова за оці, тільки вони зелені, жовтих не було (дочка йде по оксфордській програмі)
:
або тут реєструєтеся і скачуєте, що треба, я так робила, практично всі шкільні підручники є
:
классные учебники!!!! Я с детьми тоже по ним занимаюсь-дети в восторге.