Бабушка-байкерша• 22 марта 2015
Продавці ставте в оголошенні ціну з урахуванням ВСІХ ВАШИХ КОМІСІЙ!!!
Блін уже так достали! Дивишся в оголошенні от, наприклад - б/у товар стоїть одна ціна. А потім виявляється, що продавець хоче ще якусь комісію сам не знає яку(я так розумію за зняття коштів. За словами продавця "терминалы берут свою комиссию, приват24 - свою".
Бліііін, задрало вже. Ставте в оголошенні ОДРАЗУ ЦІНУ з УМІМА вашими КОМІСІЯМИ.
РокерША• 22 марта 2015
Знаете,когда с 10 продаж,каждый недоложит по 2 грн-этой самой комиссии,то уже получается заметная сумма.
Или ставить к примеру цену не 200 грн,а 202?
Потрындельница• 22 марта 2015
Я не обижусь если мне придет меньше. Так что моя цена окончательная.
РокерША• 22 марта 2015
Я всегда уступаю покупателям,потому хочу получить полную оговореную зарание сумму.Думаю это нормально.
12 галюцинаций• 22 марта 2015
и я только за,задолбалась по пару раз ходить к банкомату докидывать по 2,5,10гр.у каждого своя комисия..
Бюст Березуцкого• 22 марта 2015
если такие новшевства со стороны банка постоянно и банкоматов, то продавцы не при чем.
Бабушка-байкерша
• 22 марта 2015
Та блін так достало. Я от вибрала джинси дитині б/у. 50 грн, а заплатила за доставку Укр і комісію 70 грн. От одразу поставили б ціна- 70ГРН з Укрпоштою і питань нема!
Бюст Березуцкого• 22 марта 2015
Ответ длялюдинка
Знаєте, мене це теж бісить. Одного разу, я оплатила товар, а мені пише, шо банк зняв комісію 2 грн, і щоб я докинула. Чесно, я була в шоці
докинуть- две секунды,
Меряю от единицы• 22 марта 2015
Ответ длялюдинка
вам це пише перед тим як відправлено платіж, а не після. чого відправляєте не повну суму?
чому продавець має враховувати комісії, які виникли у зв´язку з тим, що ви вирішили через банкомат платити, він що провидець?
оплачуйте свої комісії сама! а продавцю на карту має зайти сума вказана в оголошені. за цим легко прослідкувати, було б бажання.
Женамужная• 22 марта 2015
Ответ для12 галюцинаций
На экране терминала сразу же пишется, что за свои услуги берет 2 грн.
Ответ дляМеряю от единицы
Суть в тому, що я б не змогла дорікгути за 2 грн, мені б було б соромно!!!!!!! Я люблю своїх покупців, та роблю їм знижки!!! Хоча в принципі, не мені судити, кожен собі господар, а те що я більше до такого продавця не піду - це ФАКТ! А на рах. чи видно було комісію...не зауважила, швидко скинула і все.
Бабушка-байкерша
• 22 марта 2015
Ответ дляЖенамужная
Ні, це комісія за нарахування коштів. Ясна річ, що її я по любому заплачу. Продавець ще хоче додаткову комісію за те, що коли вона (продавець) прийде знімати ці кошти з банку з неї візьмуть якусь комісію. От я от цього не розумію. Значить, коли ПОКУПЕЦЬ перекидає гроші це його проблеми заплатити комісію за переказ коштів. Правильно. Головне,щоб продавцю упала СУМА, яку він виставив в оголошенні+ доставка. Чому ж тоді ПРОДАВЕЦЬ спихає на покупця іще й комісію за зняття грошей. Це ж, за великим рахунком, його проблема - яку він буде платити комісію за зняття своїх грошей.
Останній раз я заплатила таку комісію.
Шкура Шуры• 22 марта 2015
Комиссии Коломойскому,а нам цену за товар!’Богу-Божье,кесарю-кесарево.’
Українські речі для малечі• 22 марта 2015
Дівчатка покупці, зрозумійте нас продавців. В оголешенні стоїть ціна за товар. Чуєте за товар. Ви можете приїхати особисто і заплатити готівкою. Можете заплатити через банк і тоді продавець може додати відсоток за обнал грошей. А якщо платите через термінал - то це Ваш вибір і ви повинні враховувати ці дві гривні. А якщо ви не врахували, то це ваші проблеми, вам же ніхто скажімо не продасть квиток на поїзд без двох гривень. Так і за нами залишається право не відправляти товар, поки не поступить вся сума. Ви скажете, враховуйте все в ціну товара. А скажіть мені, чому людина, що приїхала і купила за готівку, повинна переплачувати, через тих хто платить через термінал?
Бабушка-байкерша
• 22 марта 2015
Ответ дляМеряю от единицы
Прочитайте будь ласка він текст, а потім городіть цей брєд!. Я про це й пишу. Блін - не вмієте уважно читати- у 1 клас!
Бурундучиха• 22 марта 2015
Ответ дляБабушка-байкерша
Продавец указал цену на свой товар,комиссию берет банк, с какого перепуга продавец должен ее добавлять к своей цене? Так же и с укрпочтой, если это вы выбираете какой ТК отправлять, при чем тут продавец
Ответ дляБабушка-байкерша
Останній раз я заплатила таку комісію.
Принесіть йому гроші особисто і він не візьме комісію. Коли я оптом купую на складі, плачу лише вартість товара, через банк - плюс відсоток за обнал.
Бабушка-байкерша
• 22 марта 2015
Ответ дляУкраїнські речі для малечі
Та нічого я не повинна!!! Ціна в оголошенні стоїть - отаку ціну я і повинна заплатити! Якби я хотіла купити, як ви пишете, за наличку, то пішла би в магазин, де продавець платить щомісяця податки за оренду і т.д і заплатила наличку.
Меряю от единицы• 22 марта 2015
Ответ дляБабушка-байкерша
яка ж ви смішна

спершу прочитайте уважно кому адресувалося моє повідомлення, а потім прямуйте в 1-й клас

Ответ дляБабушка-байкерша
Ви пропонуєте писати в оголошенні три ціни - забираєте самі - 1000грн., платите через приват24 - 1010грн, через термінал - 1012грн. Так виходить?
Меряю от единицы• 22 марта 2015
дівчата, я зрозуміла. тут людина не відповідь хоче отримати, а погавкатися :)
Женамужная• 22 марта 2015
Ответ дляБабушка-байкерша
Останній раз я заплатила таку комісію.
Вот здесь я полностью с Вами согласна. Тоже этого не понимаю. Почему покупатели должны оплачивать % еще за снятие денег. В магазине пускай расплачиваются своей картой. Например я перекидаю деньги с такой же карты, с меня снимает %, так еще и продавцу нужно учитывать это %, который кстати не указывается при перечислении.
Ответ дляБабушка-байкерша
А ще даремно ви про податки, оренду і т.д. Тут велика кількість продавців платить податки і має магазин за який платить оренду.
Бабушка-байкерша
• 22 марта 2015
Ответ дляМеряю от единицы
Ні, я не погавкатись хочу, а зрозуміти, чому покупець повинен платити за зняття грошей продавцем!
Бабушка-байкерша
• 22 марта 2015
Ответ дляУкраїнські речі для малечі
Ну то хай там і продають в своїх магазинах. До чого тут я, що вони ще і через і-нет заробляють
Бабушка-байкерша
• 22 марта 2015
Ответ дляУкраїнські речі для малечі
Так, саме так я і пропоную. Це небагато часу у вас займе,щоб написати у вашому оголошенні. А то ’обмена, возврата - нет’ ви можете стопісят разів написати, а важливі речі не можете!
Бабушка-байкерша
• 22 марта 2015
Ответ дляМеряю от единицы
яка ж ви смішна

Вибачте не побачила, що ви не мені адресували.
Бабушка-байкерша
• 22 марта 2015
Ответ дляУкраїнські речі для малечі
А які податки, скажіть, будь ласка платить продавець б/у товару, як у моєму випадку???
Ответ дляБабушка-байкерша
В чому поясніть мені різниця, якщо все це буде написано в оголошенні - чи вам це особисто напише продавець при обговоренні умов продажу?