Тоска в носках• 31 марта 2015

Питання до юристів про успадкування земельної ділянки з будинком

Є 2 земельні ділянки - дідуся і його сестри. У сестри дідуся чоловіка-дітей не було. Відповідно заповіт вона написала на мого дідуся- свого брата. Але дідусь помер раніше, а заповіт так і залишився непереписаним. Відповідно у право власності ніхто не вступив.
Потім помер дідусь, свою ділянку заповів моїй мамі. Вона теж не оформила право власності на ділянку, тому що там були потрібні якісь документи з вимірами БТІ, оформлення яких дорого коштувало. Ділянки відносно великі з купою побудов на них. Минуло майже 5 років. Питання: чи може мама подати на успадкування дідусевої і бабусиної (для мами тітчиної) ділянок зараз? На ділянках ми по повній хазяйнуємо, не маючи як виявилося, на них, жодних документів((( Чи можу подати на успадкування я - як внучка дідуся і внучата племінниця бабусі?

І що з реєстрацією ділянок зараз? Їх треба зразу зареєструвати в БТі, а потім успадковувати? Але як їх зареєструвати, якщо немає власника?
Силиконочка• 31 марта 2015
ой, автор ну і історія у вас. Бажаю, щоб все ви оформили!

Патриотка• 31 марта 2015
я не юрист. но если никто не подал на наследство то вы подадите и получите все. только нужно ити до юриста, а то мы тут такие спецы
Любовь Калистратовна• 31 марта 2015
БТИ-сейчас не регистрирует,а делает технический паспорт на дом.А вступать в наследство вам надо через суд.
автор Тоска в носках • 31 марта 2015
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Так от чи можемо ми зробити технічний паспорт, не маючи права власності на ті хати? З іншого боку, чи можемо ми їх успадкувати без технічного паспорта?
А якщо знести хати і просто успадкувати ділянку, тоді технічного паспорт з БТІ не потрібно.
Хотілося б, щоб хтось з юристів підказав...
автор Тоска в носках • 31 марта 2015
Ответ дляСиликоночка
дякую, зовсім випадково виявила, що ми вкладаємо у ділянки, які невідомо кому тепер належать((( а маму мою це зовсім не хвилює(((
Ленивица-красавица• 31 марта 2015
Ответ дляТоска в носках
Пишите в личку, будем разбираться
Advocate Katerina• 01 апреля 2015
Ответ дляТоска в носках
А що з будинками? Вони яким чином будувались, вводились в експлуатацию чи ні? Яке місто у Вас?

Hloyaaaa• 01 апреля 2015
Пишите в личку, дам контакты отличного юриста.
Бабочки в моём животе• 02 апреля 2015
Наберите +38(044)3628779
автор Тоска в носках • 02 апреля 2015
Ответ дляAdvocate Katerina
Це село в Полтавській обл. Приміщення (хати і підсобні приміщення) будувалися у 60-х рр. 20 ст. Не зареєстровані в БТІ