Кучерявочка• 19 марта 2013
розвивалки українською мовою?
Секретница• 19 марта 2013
мені подобаються пазли-асоціації. дуже класно розвивають мовлення, пам´ять, увагу. малому брала ’хто де живе?’, хто чия мама?, пори року. кольори, професії
Секретница• 19 марта 2013
https://www.kidstaff.com.ua/search.php?words=%E0%F... - тут повно)) а розфарбовки - у книжковому магазині брала
Секретница• 19 марта 2013
з відео - не брала поки що.. аудіо-казки дітям з компа включала - цікаво, якщо читають у ролях. а з відео - не знаю.. можливо, краще у такому віці діафільми покрутити?
Марс атакует• 19 марта 2013