Мирослава Мирослава• 08 апреля 2015
Сказ. будь ласочка відзовіться хто з таким стикався.Дякую Вам !!!
Чоловіка моєї сестри вкусив собака(вуличний) . І лікарі і знайомі говорять,що потрібно ставити прививку від сказу,але він не дуе хоче її ставити.Зараз всі почали на них наїхати чому ще вони не поставили йому вакцину, що це серйозна справа.І вони пішли в лікарню і оказується,що там не один укол, а щось 10 уколів точно не помню,но багато. Ставится спочатку укол,а потім через місяць ще 1 укол потім інший і потім ще один через 3 місяці. І коли ставлять ці уколи , то у цей період не мона ні купатися, ні перебувати на сонці, ні ходити в сауну і за цей період пів року ні краплі алкоголю.І вони не знають,що робити на скільки це серйозно і чи дійсно під час цих уколів нічого цього не мона,що я перечислювала.
nataliya123• 08 апреля 2015
Проблема именно в том , что бешенство совершенно не лечится. Это 100% смертельное заболевание. Если пес был болен, то риск заражения очень велик. Инкубационный период может быть и пол года и никак абсолютно не проявляться . Если Ваш родственник оценивает свою жизнь и возможность употреблять алкоголь одинаково, то пусть не прививается и живет в страхе. 10 уколов это ерунда по сравнению с риском умереть
Парижанка 87• 08 апреля 2015
Моего сына так укусила мышь.Было ему 10 лет тогда. Подошел с товарищем к уличному винограду,оттуда выпала обычная мышь и укусила.Мы тогда именно по такой схеме и делали уколы. Причем,пошли показаться в травмпункт,а оттуда нас на Скорой увезли в больницу.Сказали,что очень все серьезно. Что их дрючат страшно за игнорирование таких обращений.Уколы делали с сентября по декабрь. ТТТ...
Jullimeduza• 08 апреля 2015
Ответ дляВікторія Вікторівна
а як і не МОНА, то нехай потерпить, від сказу люди помирають
летом так ушла знакомая молочница, ей и 40-ка не было...