Не гоню• 13 апреля 2015

Як правильно поступити?

Моя знайома народила дитину, колись ми більше спілкувались, разом навчались. Вона приходила до нас як я народила, це було 10 років тому. Я її привітала і вважаю за потрібне щоб відвідати хлопчатко. Вона запрошує але не каже конкретно коли, то пізніше то в ті вихідні ні то ще щось там....різні відмовки. Я купила подарунок і чекаю вже від різдва, і ще так місяць-два і одяг що я приготувала буде малуватий або ж в притик. А речі купила якісні не дешеві. Почуваюсь глупою. Що мені робити?
- взагалі не піти;
- чи занести без попередження ;

Бо купувати нові подарунки я не буду

Порадьте як розумно поступити
В танке• 13 апреля 2015
А самой мозгов не хватает????

Кнопкотык• 13 апреля 2015
Договоритесь встретиться на улице, когда гулять будет с коляской)
Кашка-маняшка• 13 апреля 2015
Я бы перезвонила и сказала, что хочу зайти на пару минут поздравить с пополнением. Или спросить, когда она гуляет с малышом и где и подойти)
Гороховая• 13 апреля 2015
Просто скажите,что зайдете тогда то и тогда, что купили подарок и скоро уже мал будет, что Вы как маленькая.
imulian• 13 апреля 2015
Скажите что приготовили в подарок вещи и хотели бы прийти,подарить их малышу,пока он не вырос))
автор Не гоню • 13 апреля 2015
Дякую, потрібен був пінок під зад. А то вроді нав´язуватись не хочеться.
Хомяк с пастой• 13 апреля 2015
у меня дочка такая проблемная была, и животик и бессонные ночи... я не то, что о друзьях не вспоминала, я не помнила вечером, ела что-нибудь или нет сегодня. Так что Вы заранее обиду не таите. Правильно девочки говорят, созвонитесь и приурочите свой подарок к прогулке подруги с малышом и вручите его. Я бы так сделала...
Выступаю Я.• 13 апреля 2015
Якщо вам це потрібно, то йдіть, просто перезвоніть і поставте до відома що , наприклад, післязавтра будете в її районі і могли б зайти на 10 хв на чайок - повідомляйте людині що ви від неї хочете, а то потім виходить що ви щось собі подумали, а вона не подумала і один одного не поняли.