Силиконочка• 17 апреля 2015
Підкажіть,будь ласка,що це за красуня?І який догляд вона потребує?
Дорогі пораднички підкажіть будь ласка,що це за красуня,як вона називається і як правильно за нею доглядати.Чоловік подарував і хочеться,щоб їй у мене було добре))Всім дякую!
Пленница SexShop-а!• 17 апреля 2015
о какой красуне идет речь??? надеюсь не о любовнице...??? такого начитаешься, что и это уже не удивит...
Силиконочка
• 17 апреля 2015
Силиконочка
• 17 апреля 2015
Ответ дляБелоснежко
класна квітка! по догляду не підкажу.
Ага!Дякую!А ціна яка класна( 1200
Силиконочка
• 17 апреля 2015
Ответ дляДея Торис
пересадить можно когда она отцветет
Саме починають в´янути,Тому й за переживала чи все добре.
Невидимка Майя• 17 апреля 2015
У меня 3 орхидеи. Одной лет 5 уже, каждый год цветет, вторая год у меня, не зацвела. А третья просто сдохла через пару месяцев. Никак за ними не ухаживаю по-особому, за всеми одинаково.
Поищите на сайтах орхидейщиков. Может, у вас какой-то редкий вид, судя по цене.
Силиконочка
• 17 апреля 2015
Ну так,що це орхідеї зрозуміло.Але вона не у прозорому вазоні,як інші і сказали,що не потрібно у прозорі пересаджувати.Це Нажаль вся інформація яка до мене дійшла(
Силиконочка
• 17 апреля 2015
Ответ дляНевидимка Майя
У мами 5-6 орхідей і всі постійно цвітуть а про цю нічого не знає.
Маурита• 17 апреля 2015
Орхидея Cimbidium, подробно об уходе найдете по названию, не любит перелива и нужен перепад температур день-ночь.
АБВГДэшница• 17 апреля 2015
Орхідея Цимбідіум, а догляд не підкажу, шукайте в неті. Мала таких дві, успішно загнили.
Железобетон• 17 апреля 2015
это цимбидиум, для цветения ему нужна будет холодная зимовка. поищите в интернете - там много инфы. ухаживать за ним просто, ничего сложного, а вот зимовку правильную далеко не каждый может организовать. Если частный дом, не квартира то наверняка получится. Или же у некоторых есть лоджии утепленные - тоже вариант.
Железобетон• 17 апреля 2015
Ответ дляСиликоночка
прозрачный горшок нужен только фаленопсису, цимбидиуму обычный горшок и побольше (они Бульбы наращивают очень хорошо при кормежке, но дырок можете насверлить, любой орхидее нужна циркуляция воздуха. Будьте готовы, что это будет ’слоник’ немаленький)))
Цветовод Оксана• 17 апреля 2015
Я - хазяйка трьох цимбідіумів, живу в приватному будинку, орхідеі мої живуть на південно-східному вікні увесь час, не переставляю. Пересадила, коли не цвіли, в високий, вузький непрозорий пластиковий вазон, грунт - кора вперемішку з хорошим ґрунтом для квітів ( мені подобається Поліський грунт), поливаю один раз в тиждень (зимою три рази в два тижні), через тиждень підкормка - добриво Стимовіт для орхідей, дуже рідкого розведення, десь вдвічі менше, ніж по інструкції, поливали добривом почала через півтора місяці після пересадки. От якось так.