Смешнюча• 22 апреля 2015
Укрпошта
Відстежла два свої замовлення через сайт Укрпошти і щось здивована. Зазвичай, посилка відправлена з певного пункту курсує через визначені місця. Укрпоштою користуюсь дуже часто і проміжні пункти і час доїзду знаю майже напам"ять. Посилки із Києва зазвичай проходять "7 кіл пекла" по Києву і тоді відразу напряму їдуть до Львова, без проміжних пунктів. Власне одна із посилок так і їде (на проміжних пунктах перебували одночасно), а от інша чомусь поїхала в Луцьк. Це якась їхня помилка, чи мені вже почати хвилюватись? За всю історію мого користування Укрпоштою лише раз одна посилка каталась по оригінальному маршруту - відділення відправника-центральне відділення міста відправника- Київ - центральне відділення міста відправника-відділення відправника - центральне відділення міста відправника- Київ _львівське-центральне відділення - моє відділення. По такій логіці, якщо це помилка, мабуть теж приїде до мене, але трошки пізніше?
Смешнюча
• 22 апреля 2015
Ответ дляЯно4ка..
Может продавец ошибочно написал Вам неправильный номер или перепутал с кем-то
До речі, цілком може бути. Дівчина писала, що йде на пошту щось відправляти і відразу захопить моє. Можливо, помилилась чеком. Якщо не буде змін, то перепитаю.