Жена сантехника• 26 апреля 2015
Який в Києві спец садок для дитини із ЗПРР найкращий!
Колись читала,що на Троєщині є дуже хороший спец садок. Тільки не знаю його номер.
Жена сантехника
• 26 апреля 2015
Ответ дляЯ люблю транзисторы
на Лесном есть спец.центр
Що значить спец центр? Спец садок тобто?
Опля Картопля• 26 апреля 2015
Ответ дляЖена сантехника
закревського 37-а, днз 753
Реально гарний садочок, але дорогий і потрапити складно навіть через комісію
Жена сантехника
• 26 апреля 2015
Ответ дляОпля Картопля
закревського 37-а, днз 753
Це державний садок для ЗПРР? А чому важко потрапити? У нас завтра комісія в садку. Зараз ми в 576 (лого сад)
Опля Картопля• 26 апреля 2015
Ответ дляЖена сантехника
комісія збирається десь починаючи з середини січня, зараз вона скоріш за все буде умовною, бо групи вже сформовані. важко потрапити, бо багато бажаючих, а місць всього 12. хто раніше пройшов комісію, той потрапив.
але бажаю вам удачі, раптом пощастить.
Жена сантехника
• 26 апреля 2015
Ответ дляОпля Картопля
але бажаю вам удачі, раптом пощастить.
Що значить групи сформовані? Я ж не сама захотіла проводити комісію у нас в групі 27 квітня
Опля Картопля• 26 апреля 2015
Ответ дляЖена сантехника
ми з дочкою вже пройшли цю комісію, сказали що візьмуть за рік перед школою. сформовані групи значить наступне, комісії збираються що 2 тижні починаючи з середини січня, початок лютого. по мірі того, як приходять діти, формують групи. ті хто потрапив на комісію раніше, відповідно можуть розраховувати на це місце.
Жена сантехника
• 26 апреля 2015
Ответ дляОпля Картопля
Почитала за цей садок. Але ж це просто логопедичний. Нам потрібен для діток із ЗПРР
Гадаю на Таро• 26 апреля 2015
Комиссии в 753 еще не было! Но вообще комиссии начались с марта и по май, потом после 20 августа! Поступить сложно только на полный день, без проблем вас оформят только в группу короткого дня(до часу,без питания!) - это жесть! Не соглашайтесь!