Выкупаная• 03 мая 2015
Дівчата, що то таке на руці може бути? Фото додаю.
Зразу вибачаюся за таке питання. В мене десь пів року тому появився прищик, зверху суха шкіра, я здираю її, а вона знову наростає. В нас дерматолога нема, потрібно їхати в райполіклініку, там дядько, як на мене дивний (дерматолог) і нема на кого дитину залишити, не хочу по поліклініці її тягати. Стидно на манікюр ходити, тепер сама вдома роблю. Може хтось знає, що то в мене таке і як то вилікувати. Якусь мазь може хтось порадить. Дякую
Манный комочек• 03 мая 2015
бородавки! выводите раствором чистотела, например. почитайте инструкцию.
Выкупаная
• 03 мая 2015
Ответ дляСтервочка
моллюск контагиозный?
Глянула фото в неті, в мене зовсім не таке
Выкупаная
• 03 мая 2015
Ответ дляМанный комочек
Дякую
Стервочка• 03 мая 2015
Ответ дляВыкупаная
Ну вот и славно!
Выкупаная
• 03 мая 2015
Ответ дляNenya79
Плоские бородавки, их очень много видов
Теж дякую за відповідь
Залатавая• 03 мая 2015
и все-таки очень похоже на ’моллюск контагиозный’, у меня у детеныша на ножке очень похоже выглядело, к сожалению не помню чем сначала мазали, потом выморозили, остался маленький шрамик
Выкупаная
• 03 мая 2015
Дівчата, дякую всім за відповіді. Їду я таки у вівторок до дерматолога, бо страшно стало