Муууумие• 03 мая 2015
Дівчата юристи або хто знає підскажіть
чоловіку почали приходити повістки, він не буде вбивати людей, але для війскомату це не аргумент нам подали ідею розвестися і щоб дитина (3 роки жила з ним), тоді його не мали б забрати, які підводні камні, як це відіб’ється на моїй роботі: вчитель початкових класів. Дякую
Муууумие
• 03 мая 2015
всім хто відгукнувся дуже дякую. закриваю тему. гарного вам завтрашнього дня