Твоя подруга• 04 мая 2015
Безопасный термометр на лоб.Отзывы.
У кого такой ? Как он ,точный- не точный ? Спасибо )
Мастер Пис• 04 мая 2015
дуже неточний.
Якщо Вам потрібно швидко і більш-менш точно, купіть краще вушний інфрачервоний термометр.
Твоя подруга
• 04 мая 2015
Ответ дляМастер Пис
дуже неточний.
О,посмотрела.Цена
Мастер Пис• 04 мая 2015
Ответ дляТвоя подруга
О,посмотрела.Цена
це основний мінус(
цей на лоб я взагалі не бачу сенсу купувати - торкнувшись лобу губами Ви зможете визначити температуру приблизно з такою ж точністю:) ще і безкоштовно.
Якщо вушний дорого, купіть хороший електронний - за 2 хвилини поміряє.
Твоя подруга
• 04 мая 2015
Ответ дляМастер Пис
це основний мінус(
Я в роддом покупала электронный с гибким наконечником,врет почти с самого начала.Поэтому думала может налобный купить.
Мастер Пис• 04 мая 2015
Ответ дляТвоя подруга
з електронними це реально лотерея - часом доведеться кілька штук купити,поки попаде нормальний. В мене такий як за посиланням нижче, з двома цифрами після коми, - реально дуже точний. але дітям така точність абсолютно не потрібна.