холециститная• 05 мая 2015
Як оцінити
Купували пуховик на розпродажі + акційна картка на знижку в 15 % за 600 - 650 грн ( зараз точно не згадаю), в сезон ціна була 1600 грн. зараз такі ціна від 2400 грн. це в інтернеті. в магазині не дивилась. бу 1 сезон, не щодня, стан хороший. а. забула уточнити. пуховик чоловічий, подовжений, модель сучасна ( ну як сучасна, їй 2 роки)), але зараз такі продають і купують.
виставила за 1000 грн - є багато тих, хто цікавивться, забагато як на ті пару днів, що я виставила.
норм ціна 1000 грн?? як думаєте.
наперед вдячна за відповіді.
фото сюди виставляти не буду, так як продаю його, хоча і не тут, але.
норм ціна 1000 грн?? як думаєте.
наперед вдячна за відповіді.
Баба Яга• 05 мая 2015
как можно оценить без фото? Я продаю черное платье с серым фирма масс-маркет-200 грн. дорого?
холециститная
• 05 мая 2015
Ответ дляGolga
ну так, а як оцінити без фото?
ну як оцінити - я зазвичай на дитяче - 50 %, якщо ідеальний стан, від вартості на момент продажу, а доросле приблизно мінус 60 %, але тут дивлюсь, що попит є. і от думаю, чи я щось не розумію, чи це дешево.
холециститная
• 05 мая 2015
Ответ дляБанан-барабан
500 грн потолок!!!!
)))
я думаю чи 1000 грн не мало.
з такою ціною чоловік в перший же день на примірку приходив, і постійні уточнення по замірах, сьогодні просять забронювати до вечора, і тд, от я і думаю, що дешево... за 500 грн його сумніваюсь що хтось і дивитись би став - думали б що він затасканий.
я думаю чи 1000 грн не мало.
Бабушка-байкерша• 05 мая 2015
1000 грн за б/у взрослое сезон?
Я думала детские сапоги экко за 1100 б/у в продавалке потолок, гм.
Молчунья• 05 мая 2015
Ответ дляхолециститная
)))
я думаю чи 1000 грн не мало.
ви знущаєтесь? Ви його купили за 600 грн і ще питаєте чи 1000 це не замало. Майте совість
холециститная
• 05 мая 2015
Ответ дляМолчунья
я його купувала з інакшою вартістю гривні.
Бабушка-байкерша• 05 мая 2015
Ответ дляхолециститная
Вас просят забронировать и вы хотите написать, что пуховик б/у резко за пару часов подорожал по причине изменения стоимости гривны?))) Однако)
Молчунья• 05 мая 2015
Ответ дляхолециститная
ну і що? То почекайте ще трохи може долар ще підскочить? Ви ж його за гривню купували і якщо він такий супер-пупер модний, то не продавайте. Реально набридло коли на б-у ставлять ціну вище ніж купили нову річ і ще питають чи не замало
холециститная
• 05 мая 2015
Ответ дляБабушка-байкерша
ні, якщо людина бронює, ціна залишається в силі, це думаю і так зрозуміло.
мене зацікавило друге. я думала що 1000 грн - норм ціна, а по попиту бачу - що може і більш ніж невисока.
холециститная
• 05 мая 2015
Ответ дляМолчунья
я продаю не з ціллю благодійності. і ціна на річ формується попитом на цей товар. якщо є бажаючі його купити за 2000 тис. грн ( це я абстрактно), я буду просто неадекватом, продаючи за 1000 грн.
Ответ дляхолециститная
я, наприклад, вибираю речі не тільки по якості, цілісності і гарному стану - це все однозначно має бути, але в першу чергу я буду вибирати річ по її зовнішньому вигляді, тому без фото ніяк. Якщо це щось таке, в чому ходили всі поголовно два роки назад - то, тоді 1000грн за б.у. річ - це дорого.