Краля-Галя• 11 мая 2015

Навіяно темою про сестру.

У мене така ситуація з родичами.
Мій двоюрідний брат -зам директора продуктової гуртівні.
Його дружина працює в податковій. Весь навчальний рік їх син (6-й клас) ходив до мене на репетиторство за дякую, тому що до інших ходити малий не хоче і всяке таке.
Я сиджу дома без роботи. У нас скрізь блати потрібно мати аби влаштуватись на роботу, так як місто маленьке. Я просила брата і його дружину допомогти з роботою, але вони відмовились. Сказали. що не мають блатів і все таке.
З нового навчального року я більше не хочу займатись з малим, мені якось реально обідно. Може я просто ображена ситуацією, яка склалася і тому так реагую на все. Розсудіть, будь ласка. Може, я не права?
автор Краля-Галя • 11 мая 2015
Усім дуже дякую за відповіді. Гарного Вам дня! Удачі