Каравай-каравай• 13 мая 2015
Що спекти в мультиварці?є сметана і кефір
Поділіться рецептиками.завтра їдемо відпочивати.підчищаю холодильник.знайшла пачку сметани і кефір.бажано хоч щось використати з цього,щоб не пропало.
Дякую
Каравай-каравай
• 13 мая 2015
Ответ дляMamitta
а манка есть? можно было бы манник)
Є манка.тільки ніколи не пекла в мульті.Ви прообували?
Каравай-каравай
• 13 мая 2015
Ответ дляMamitta
так, пробувала. ставила на годину, але періодично поглядувала, все вийшло)
Дякую,напевно він і буде
Каравай-каравай
• 13 мая 2015
Ответ дляkunnata
а кефір повинен бути свіжий?
Як показує практика,то нема різниці. Я майже завжди печу з того,що не випився свіжим.
Каравай-каравай
• 13 мая 2015
Готово.дуже класний вийшов.мокрий,трохи глевкуватий,але я такий люблю.якщо трошки довше пропекти,то буде ідеально.я завжди робила з борошном.він більш сухий.тепер пектиму тільки за цим рецептом!дякую!!!